Wydanie nr 268/2020, Czwartek 24.09.2020
imieniny: pokaż (6 imion)Teodor, Gerard, Maria, Uniegost, Tomir, Gerarda
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

120 porcji narkotyków i ponad 13 tys. zł. Policjanci zatrzymali 64-latkę.

120 porcji narkotyków i ponad 13 tys. zł. Policjanci zatrzymali 64-latkę. fot. KWP Gdańsk
Kryminalni zatrzymali 64-latkę, która handlowała narkotykami. Policjanci w jej domu znaleźli i zabezpieczyli 120 porcji z suszem roślinnym oraz ponad 13 tysięcy złotych. 21.01. br. z 64 - latką wykonywane były czynności w prokuraturze. Za posiadanie znacznej ilości narkotyków grozi kara pozbawienia wolności nawet do 10 lat.

Policjanci z Pruszcza Gdańskiego ustalili, że na terenie powiatu gdańskiego, w domu, najprawdopodobniej starsza kobieta handluje narkotykami. Kryminalni pracujący przy tej sprawie w miniony piątek ( 18 stycznia br.) weszli do domu 64-latki, gdzie znaleźli 120 woreczków z suszem roślinnym, wagi oraz gotówkę w kwocie ponad 13 tysięcy złotych. Wszystkie woreczki z narkotykami były precyzyjnie odważone i przygotowane do sprzedaży. 64-letnia mieszkanka powiatu gdańskiego została zatrzymana, a zabezpieczone środki odurzające policjanci przekazali do dalszych badań. 

21 stycznia br. z 64-latką wykonywane były czynności w Prokuraturze Rejonowej w Pruszczu Gdańskim. Za posiadanie znacznej ilości narkotyków grozi kara pozbawienia wolności nawet do 10 lat.

Info i foto: KWP Gdańsk

Katarzyna De Guzman
Przejdź do komentarzy

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Na sygnale


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.