Wydanie nr 186/2020, Sobota 4.07.2020
imieniny: pokaż (15 imion)Elżbieta, Aurelian, Aggeusz, Alfred, Teodor, Józef, Odon, Odo, Malwina, Wielisław, Innocenty, Julian, Berta, Ozeasz, Piotr
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

„Jeszcze będą z nas ludzie” - studniówka ZSP nr 3 w Malborku.

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 w Malborku zapoczątkował „studniówkowy” maraton. W Gościńcu nad Wisłą w Knybawie w niedzielę, 20 stycznia br. odbył się bal studniówkowy uczniów klas maturalnych.

Studniówkowy bal dla wszystkich jego uczestników jest wyjątkowym wydarzeniem, które pamięta się przez całe życie. Symbolizuje początek czegoś nowego i bardzo ważnego – wkraczanie w dorosłość. Przyjęło się, że pierwszymi krokami w tę dorosłość są kroki poloneza rozpoczynającego każdą studniówkę. Od niego i wyśmienitej zabawy zaczyna się czas wytężonych przygotowań do egzaminu maturalnego, który przysłowiowo otwiera drzwi do życia dorosłego, dalszej edukacji oraz zawodowej kariery.

Boskie i kolorowe suknie, dobrze skrojone garnitury, makijaże i rewelacyjne humory są symbolem pomyślności oraz dobrej passy w przyszłości. Bal studniówkowy to chwile, które warto zapamiętać na całe życie.

Podczas przemówienia dyrektor szkoły, Jan Stawicki podziękował gronu pedagogicznemu, pracownikom administracji, a także rodzicom, bez których nie byłoby tak wspaniałej imprezy. Tegorocznym maturzystom przekazał wiekowe przesłanie, że „za 100 dni radość lub łzy”. Życzył im jednak przede wszystkim radości, która na pewno pojawi się na ich twarzach za kilka tygodni. Wszystko w ich rękach.

Uczniowie podziękowali dyrekcji i pracownikom szkoły. Słowa podziękowania skierowali również do swoich wychowawców.

  • Za ciągłą gotowość do pomocy, za przekazaną wiedzę, za wszystkie wykonane telefony do nas i naszych rodziców, za wyrozumiałość, cierpliwość m.in. w przyjmowaniu od nas wielu usprawiedliwień. Dziękujemy za to, że jesteście z nami w trudnych chwilach, ale i radosnych chwilach oraz za niezłomność w przekonaniu, że jeszcze będą z nas ludzie.

 

Zapraszamy na materiał wideo.

Redakcja
Przejdź do komentarzy

 

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Studniówki


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.