Wydanie nr 146/2020, Poniedziałek 25.05.2020
imieniny: pokaż (8 imion)Magdalena, Beda, Leon, Imisława, Grzegorz, Urban, Leona, Wenerand
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Radio Gdańsk: Ataki nożowników w Pelplinie i Gdańsku. Jeden mężczyzna zmarł na miejscu, drugi był operowany.

Radio Gdańsk: Ataki nożowników w Pelplinie i Gdańsku. Jeden mężczyzna zmarł na miejscu, drugi był operowany. fot. Pixabay.com
Jak podaje Radio Gdańsk w niedzielną noc doszło do dwóch ataków nożowników. W Pelplinie został raniony 60- letni mężczyzna, który w wyniku odniesionych obrażeń zmarł. Drugi atak miał miejsce w jednym z gdańskich hosteli. W tym przypadku poszkodowany trafił do szpitala z ranami brzucha.

Tczewska policja szuka napastnika, który w niedzielę śmiertelnie ranił mężczyznę. Do ataku nożownika doszło ok. godziny 19 na jednej z posesji w Pelplinie – podaje Wyborcza.pl


Niestety, to nie jedyny atak, do którego doszło w niedzielny wieczór. Kolejne postępowanie prowadzą śledczy w Gdańsku, po ataku nożownika w jednym z gdańskich hosteli.
- W sumie nie jedna, a trzy osoby zostały zatrzymane w związku z ugodzeniem nożem mężczyzny w Gdańsku. Pokrzywdzony jest obywatelem Białorusi. Dostał trzy ciosy nożem i był operowany w szpitalu. Nie ma informacji o jego stanie zdrowia. Do zajścia doszło w jednym z jednym z hosteli w dzielnicy Lipce – podaje Radio Gdańsk.

Robert Bychowski
Przejdź do komentarzy

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Na sygnale


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.