Wydanie nr 263/2020, Sobota 19.09.2020
imieniny: pokaż (12 imiona)Więcemir, Teodor, Wilhelmina, Marta, Alfons, Trofim, Konstancja, Festus, January, Zuzanna, Arnolf, Arnulf
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Zderzenie trzech samochodów. Jedna osoba poszkodowana.

Zderzenie trzech samochodów. Jedna osoba poszkodowana. fot. KPP Tczew
Policjanci pracowali na miejscu wypadku drogowego. Według wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że 75-letni kierowca volkswagena najechał na tył fiata. Siła uderzenia była tak duża, że kierujący fiatem uderzył w kolejnego stojącego przed nim opla. W wyniku tego zdarzenia pasażerka fiata trafiła do szpitala. Mundurowi wyjaśniają okoliczności tego zdarzenia oraz apelują do wszystkich kierowców o stosowanie się do przepisów drogowych.

16 stycznia br. po godzinie 16.00 oficer dyżurny tczewskiej policji odebrał zgłoszenie o wypadku drogowym, do którego doszło na ulicy Aleja Solidarności. Natychmiast na miejsce zostali wysłani policjanci z drogówki oraz służby ratownicze.

Pracujący na miejscu zdarzenia funkcjonariusze wstępnie ustalili, że 75-letni kierowca volkswagena najechał na tył fiata, który zatrzymał się na skrzyżowaniu na czerwonym świetle. Siła uderzenia była tak duża, że z kolei fiat uderzył stojącego przed nim opla. W wyniku tego zdarzenia 69-letnia pasażerka fiata trafiła z obrażeniami ciała do szpitala. Mundurowi rozmawiali ze świadkami tego zdarzenia. Technik kryminalistyki sporządził dokumentację fotograficzną i wykonał szkic sytuacyjny. Badanie alkomatem wykazało, że osoby kierujące pojazdami uczestniczącymi w zdarzeniu drogowym były trzeźwe.

Wykonane na miejscu policyjne czynności pozwolą dokładnie ustalić szczegóły wypadku.

Funkcjonariusze apelują do wszystkich uczestników ruchu drogowego o rozwagę na drodze i stosowanie się do przepisów ruchu drogowego. 

Pamiętajmy aby w złych warunkach atmosferycznych zachować większą odległość od poprzedzającego samochodu. To pozwoli uniknąć wielu niebezpiecznych zdarzeń drogowych.

Info i foto: KPP Tczew

Katarzyna De Guzman
Przejdź do komentarzy

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Na sygnale


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.