Wydanie nr 273/2020, Wtorek 29.09.2020
imieniny: pokaż (17 imion)Cyriak, Dadzbog, Dadzboga, Lutwin, Dariusz, Franciszek, Fraternus, Gabriel, Gajana, Grimbald, Michalina, Michał, Mikołaj, Rafał, Rypsyma, Teodota, Ludwin
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Poświęcenie samochodu i spotkanie opłatkowe w malborskim Środowiskowym Domu Samopomocy.

Poświęcenie samochodu i spotkanie opłatkowe w malborskim Środowiskowym Domu Samopomocy. fot. 82-200.pl
Przyjazna, rodzinna atmosfera, wzruszające jasełka i pyszne potrawy wigilijne od początku towarzyszą spotkaniom opłatkowym w Środowiskowym Domu Samopomocy w Malborku. W tym roku podopieczni otrzymali dodatkowo wspaniały prezent – samochód, który przed dzisiejszą symboliczną Wigilią poświęcił ksiądz Józef Miciński, proboszcz parafii p.w. św. Urszuli Ledóchowskiej.

Klucze na ręce dyrektor ŚDS Katarzyny Pawlak-Reinholc przekazali burmistrz Marek Charzewski i wicestarosta Waldemar Lamkowski. Preses ZGKiM dołączył do prezentu komplet opon zimowych.

Po tej uroczystości goście udali się na poczęstunek, który własnoręcznie przygotowali podopieczni i wychowawcy ośrodka. Zanim skosztowano tych wspaniałych potraw, gospodarze zaprezentowali krótkie, ale bardzo wymowne przedstawienie o tym, co tak naprawdę na te święta jest najważniejsze. Miłość, dobro i najbliżsi. Nikt nie powinien zostać w tym czasie sam. 

Jak Wigilia to oczywiście również prezenty. Otrzymali je zarówno wychowankowie Domu, jak i wszyscy zaproszeni, którzy wyszli ze spotkania z pięknymi stroikami. 

Info i foto: 82-200.pl

Katarzyna De Guzman
Przejdź do komentarzy

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wiadomości


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.