Wydanie nr 158/2020, Sobota 6.06.2020
imieniny: pokaż (12 imiona)Norberta, Dominika, Benignus, Gerarda, Symeon, Więcerad, Laurenty, Gerard, Klaudiusz, Norbert, Paulina, Kandyda
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

#Realnarzeczywistość - kampania informacyjna z udziałem miasta Malborka

#Realnarzeczywistość - kampania informacyjna z udziałem miasta Malborka fot. 82-200.pl
Miasto Malbork jest częścią kampanii funduszy europejskich na Pomorzu #Realnarzeczywistość, która promuje projekty realizowane w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego.

Naszym zdaniem to bardzo fajna inicjatywa. Dzięki udziałowi w kampanii #Realnarzeczywistość zaakcentowano Malbork jako miasto, w którym dzięki środkom unijnym poprawia się jakość życia mieszkańców. Wartością dodaną jest niewątpliwie możliwość uczestnictwa w kampanii regionalnej bez ponoszenia nakładów finansowych ze strony urzędu miasta – relacjonuje Monika Sasin, Z-ca Naczelnika Wydziału Inżynierii i Pozyskiwania Środków Pozabudżetowych w Urzędzie Miasta Malborka. W ramach kampanii #Realnarzeczywistość z udziałem Malborka powstał magazyn dedykowany mieszkańcom Pomorza, w tym jeden skierowany m.in. do mieszkańców powiatu malborskiego. Ponadto nagrano spoty reklamowe prezentujące projekty realizowane w Malborku. Spoty radiowe są prezentowane w 8 radiostacjach (m.in. Radio Gdańsk, Radio Eska, Radio Plus, Radio Złote Przeboje, Radio RMF MAXX). Spot video dostępny jest na kanale Youtube. Ponadto kampania jest prowadzona na FB, Instagramie oraz na ekranach w pociągach PKM - dodaje. 

Produkty kampanii dostępne są na stronach internetowych:

MAGAZYN

SPOT VIDEO

SPOT RADIOWY

Info i foto: 82-200.pl

Katarzyna De Guzman
Przejdź do komentarzy

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wiadomości


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.