Wydanie nr 158/2020, Sobota 6.06.2020
imieniny: pokaż (12 imiona)Norberta, Dominika, Benignus, Gerarda, Symeon, Więcerad, Laurenty, Gerard, Klaudiusz, Norbert, Paulina, Kandyda
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Sylwester nad morzem w 4 krokach – spędź go w Trójmieście!

Sylwester nad morzem w 4 krokach – spędź go w Trójmieście! fot. Sylwester nad morzem w 4 krokach – spędź go w Trójmieście!
Noc sylwestrowa to jedna z najbardziej wyjątkowych nocy w całym roku. Nie bez powodu każdy z nas chciałby przeżyć ją w jakiś niecodzienny, zwariowany sposób, który będziemy wspominać przez długie lata. Bardzo ciekawą możliwością jest wyjazd na Sylwestra nad morze – w szczególności do magicznego Trójmiasta. Tylko jak to wszystko zorganizować?

Nie da się ukryć, że rokrocznie Sylwester budzi w nas wielkie emocje. Już podczas przygotowań oraz wymyślania koncepcji wspólnej zabawy jesteśmy niezwykle podekscytowani i pełni wrażeń. Zdarza się jednak, że w natłoku różnorodnych propozycji ostatecznie nie wiemy, na co się zdecydować. Okazuje się, że perfekcyjnym rozwiązaniem może być wyjazd na Sylwestra nad morze – a konkretniej do Trójmiasta. Tutaj można przeżyć niezapomnianą noc, która wprowadzi nas w szampańskim nastroju w nowy – miejmy nadzieję, że lepszy – rok.

Dla przykładu świetna noc pełna wrażeń czeka na Gości Hotelu Nadmorskiego w Gdyni, gdzie tegoroczna zabawa sylwestrowa przybierze formę tanecznego rejsu dookoła świata: https://nadmorski.pl/stay-positive/oferty-specjalne/sylwester-2018/

W jaki sposób jednak poradzić sobie z wyborem miejsca do świętowania? Jak przeżyć niezapomnianego Sylwestra w Trójmieście?

Po pierwsze: wybierz dobre miejsce!

W tę jedyną noc w roku całe Trójmiasto jeszcze mocniej tętni życiem niż zwykle. W wielu lokalach odbywają się huczne imprezy w różnych klimatach. Nic więc dziwnego, że możesz się pośród nich nieco zagubić. Pamiętaj jednak, że nad morzem każdy może odnaleźć coś, co mu się spodoba.

Dużą popularnością cieszą się zabawy sylwestrowe organizowane w obiektach turystyczno-rekreacyjnych. Sylwester w hotelu może być dobrym wyborem, jeśli przyjeżdżacie do Trójmiasta z innej części Polski. Zabawa, wyżywienie, noclegi oraz SPA na miejscu to perfekcyjne połączenie, z którym trudno jest rywalizować.

Po drugie – zapoznaj się z ofertami!

Pamiętaj, że nie każda oferta zabawy sylwestrowej może do Ciebie przemówić. Wpływ na to mają przeróżne czynniki – od rodzajów kuchni serwowanej podczas imprezy, aż po muzykę czy ogólny klimat wydarzenia. Zanim podejmiesz decyzję – koniecznie zapoznaj się z dokładnym spisem wszystkich zaplanowanych rzeczy.

Najlepszym rozwiązaniem może być wybór zabawy, podczas której będzie tak zwany szwedzki stół, gdzie znajdą się dania różnych kuchni świata, dające nam możliwość posmakowania różnych potraw jednego wieczoru.

Po trzecie – zadbaj o atrakcje!

Jak wiadomo – muzyka i alkohol to nie wszystko, by świetnie się bawić. Dodatkowe atrakcje również są w cenie – szczególnie w tak wyjątkową noc, jaką jest Sylwester. Pamiętaj, że nie wszystkie hotele organizują dodatkowe zabawy dla swoich Gości.

Warto zwracać uwagę na oferty, w których zaznaczono, że podczas imprezy organizowane będą konkursy i konkurencje z nagrodami. To na pewno sprawi, że całe wydarzenie będzie „pełniejsze” i bardziej zgrane, a uczestnicy na pewno lepiej się zintegrują i poznają się nawzajem.

Po czwarte – dobre towarzystwo to podstawa!

Nie można spędzić idealnego Sylwestra bez osób, które znaczą dla nas najwięcej. Szampańska zabawa możliwa jest wtedy, gdy razem z nami bawią się nasi przyjaciele czy rodzina. Dlatego właśnie zadbajmy również o to, byśmy mieli z kim spędzić ten jedyny w swoim rodzaju wieczór.

Zachęćmy naszych najbliższych do wspólnego wyjazdu. Tym bardziej, że często dla większych grup oferowane są zniżki i dodatkowe benefity!

Sylwester nad morzem w 4 krokach – spędź go w Trójmieście!
Przejdź do komentarzy

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wasze informacje


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.