Wydanie nr 147/2020, Wtorek 26.05.2020
imieniny: pokaż (11 imion)Angelika, Filip, Adalwina, Alwina, Adalwin, Alwin, Emil, Ewelina, Paulina, Więcemił, Ariusz
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Centrum Organizacji Pozarządowych w Malborku zaprasza na bezpłatne warsztaty.

Centrum Organizacji Pozarządowych w Malborku zaprasza na bezpłatne warsztaty. fot. pixabay.com
Centrum Organizacji Pozarządowych w Malborku zaprasza organizacje pozarządowe do udziału w bezpłatnych warsztatach, które odbędą się 20 listopada w godz. 16-19 w Szpitalu Jerozolimskim.

Chcesz nawiązać współpracę z biznesem? Nie wiesz od czego zacząć? Zastanawiasz się co Twoja organizacja może zaoferować przedsiębiorcy?  To spotkanie jest dla Ciebie!

 
Warsztaty mają na celu pomoc organizacjom w odkryciu swoich zasobów, potencjałów, które mogą wpłynąć na rozwój organizacji i nawiązanie współpracy z biznesem. Poprzez udział w warsztatach będzie można przygotować się do udziału w giełdzie zasobów, która będzie częścią II Międzysektorowego Forum Subregionalnego w Malborku.
 
Forum odbędzie się 3 grudnia w godz. 14.00-18.00 w Ośrodku Konferencyjnym Karwan, ul. Starościńska 1, 82-200 Malbork.
 
Warsztaty poprowadzi Aleksandra Harasiuk-konsultantka strategii obsługi klienta, miłośniczka handlowania i sztuki handlu w ramach firmy Good At Service, inspiratorka powstania „Platformy Przedsiębiorczości im. Henryka Kaczmarka-Kanolda” przy Pracodawcach Pomorza oraz Przewodnicząca Sekcji Firm Rodzinnych w Pracodawcach Pomorza, inspiratorka powstania kręgu LEANIN Circle Pomorskie i akcji #kobietakobiecie, entuzjastka uhandlowienia ulic w miastach, Broker eksportowy w Agencji Rozwoju Pomorza S.A.
 
Udział w warsztatach jest bezpłatny. Prosimy o potwierdzenie chęci udziału poprzez wiadomość e-mail, przesłaną na adres copmalbork@gmail.com lub dzwoniąc pod nr telefonu: 503 845 796.
 
Zadanie współfinansowane ze środków Narodowego Instytutu Wolności w ramach Funduszu Inicjatyw Obywatelskich na lata 2014-2020, Miasta Malbork, powiatu malborskiego oraz przez Pomorską Sieć Centrów Organizacji Pozarządowych w ramach Funduszu AKUMULATOR SPOŁECZNY ze środków Samorządu Pomorskiego.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Info: 82-200.pl
Katarzyna De Guzman
Przejdź do komentarzy

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Zapowiedzi


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.