Wydanie nr 194/2020, Niedziela 12.07.2020
imieniny: pokaż (11 imion)Feliks, Paweł, Leon, Epifania, Jan Gwalbert, Leona, Weronika, Euzebiusz, Andrzej, Henryk, Natan
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

„Uczę się bezpieczeństwa”: Spotkanie uczniów malborskiej Szkoły Podstawowej nr 5 z policją.

„Uczę się bezpieczeństwa”: Spotkanie uczniów malborskiej Szkoły Podstawowej nr 5 z policją. fot. KPP Malbork
Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Malborku spotkali się z uczniami Szkoły Podstawowej w Nr 5 w Malborku. Podczas prelekcji funkcjonariusze omówili z najmłodszymi podstawowe zasady bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Spotkanie z pierwszakami było jednym z wielu zaplanowanych w tym roku szkolnym w ramach akcji „Uczę się bezpieczeństwa”.

Policjanci z Malborka przeprowadzili zajęcia z uczniami klas pierwszych w Szkole Podstawowej Nr 5 w Malborku. W czasie zajęć policjanci omówili zasady dotyczące bezpieczeństwa podczas przechodzenia przez jezdnię oraz zwrócili uwagę na to jak ważne jest podczas drogi do szkoły i powrotu do domu posiadanie przy sobie elementów odblaskowych. Dzieci chętnie uczestniczyły w zajęciach i udzielały odpowiedzi, na zadawane przez policjantów pytania.

Spotkanie z pierwszakami policjanci przeprowadzili w ramach akcji edukacyjno – profilaktycznej pn. „Uczę się bezpieczeństwa”. Tego typu spotkania mają przygotować najmłodszych uczestników ruchu do bezpiecznego i świadomego korzystania z dróg. Na zakończenie wszystkim pierwszoklasistom wręczono kamizelki odblaskowe.

 

 

 

 

 

 

Info i foto: KPP Malbork

 

Katarzyna De Guzman
Przejdź do komentarzy

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Na sygnale


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.