Wydanie nr 225/2020, Środa 12.08.2020
imieniny: pokaż (7 imion)Łukasz, Filip, Mateusz, Anita, Julia, Robert, Lech
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Grom ogrywa Lechię, Pomezania i Nogat liderami w swoich ligach. Piłkarskie Podsumowanie Tygodnia.

Grom ogrywa Lechię, Pomezania i Nogat liderami w swoich ligach. Piłkarskie Podsumowanie Tygodnia. fot. Konrad Sosiński
Runda jesienna powoli zmierza ku końcowi, dlatego zespoły muszą zachować pełną koncentrację, aby nie stracić cennych punktów tuż przed przerwą w rozgrywkach. W poniższym podsumowaniu znajdziecie informacje, jak okoliczne zespoły poradziły sobie w ostatni weekend.

 

Grom Nowy Staw

Rozgrywki: IV liga

Mecz: Grom Nowy Staw - Lechia II Gdańsk 2:0 (Świątek M. 25’, Górka M. 40’)

Skład: Mateusz Daukszys, Mateusz Górka, Sebastian Gwóżdż, Marcin Świątek (Igor Michalski 57’), Tomasz Grabowski (Mateusz Wiśniewski 76’), Krzysztof Błażek, Kamil Piotrowski, Michał Lepczak, Robert Zieliński (Mateusz Gruszewski 57’), Sebastian Wojtowicz, Robert Wesołowski (Patryk Mońka 89’)

Aktualne miejsce w tabeli: 3.

Punkty: 30

Bilans bramkowy: 37:14

Kolejny rywal: Bytovia II Bytów (15. miejsce z dorobkiem 13 pkt.)

 

Powiśle Dzierzgoń

Rozgrywki: IV liga

Mecz: Powiśle Dzierzgoń - Bytovia II Bytów 5:0 (Pietrzyk Maciej 7’, Lewandowski P. 8’ 27’, Orłowski D. 59’, Chyła J. 90’+1)

Skład: Jakub Górski, Jędrzej Chyła, Tomasz Przybyszewski, Damian Orłowski, Mateusz Muller (Bartosz Gutorski 59’), Maciej Pietrzyk (Dominik Domagała 82’), Mateusz Pietrzyk (Dawid Tkaczyk 46’), Patryk Lewandowski (Kacper Górak 87’), Marek Kruczkowski, Szymon Kacprowicz, Arkadiusz Hadrysial

Aktualne miejsce w tabeli: 8.

Punkty: 24

Bilans bramkowy: 27:22

Kolejny rywal: Wda Lipusz (7. miejsce z dorobkiem 24 pkt.)

 

Pomezania Malbork

Rozgrywki: V liga

Mecz: Sławek Borzechowo - Pomezania Malbork 0:4 (Szoska W. 31’ 33’, Sobieraj P. 39’ 43’)

Skład: Piotr Sobieraj, Mateusz Sroka (Michał Jurczyk 70’), Dawid Pelcer, Sławomir Ziemak (Andrzej Misarko 66’), Wojciech Szoska, Łukasz Skalski, Tomasz Owsianik, Patryk Korynt, Tomasz Jeleń (Krystian Kielar 46’), Maciej Bełz (Rafał Galeniewski 60’), Michał Marendowski

Aktualne miejsc w tabeli: 1.

Punkty: 33

Bilans bramkowy: 46:7

Kolejny rywal: Borowiak Czersk (12. miejsce z dorobkiem 11 pkt.)

 

Żuławy Nowy Dwór Gdański

Rozgrywki: V liga

Mecz: Keramzyt Szprudowo - Żuławy Nowy Dwór Gdański 1:2 (Tramowski D. 70’; Głowacki J. 5’, Smarż P. 44’)

Skład: Piotr Dekański (Kamil Janus 82’), Tomasz Dobrzyński (Mateusz Suchecki 90’+2), Julian Głowacki (Kacper Dyl 74’), Patryk Kiełczyński (Mateusz Niemyjski 82’), Dawid Kiełczyński, Piotr Nieroda, Paweł Rutkowski, Patryk Smarż, Gracjan Smarż, Karol Szwec, Damian Wójcik

Aktualne miejsce w tabeli: 7.

Punkty: 18

Bilans bramkowy: 22:21

Kolejny rywal: Chojniczanka II Chojnice

 

Olimpia Sztum

Rozgrywki: A klasa

Mecz: Mewa Gniew - Olimpia Sztum 1:2 (Danowski D. 77; Ostrowski F. 32’, Floriański J. 45’)

Skład: Łukasz Kotowski, Wojciech Pliszka, Jakub Floriański, Dawid Pluta (Michał Kopecki 56’), Filip Ostrowski, Łukasz Nowak, Krystian Mykowski, Marcin Kopecki (Mateusz Aleksandrowicz 46’), Maciej Pluta, Wojciech Pastewski (Mateusz Kopecki 76’), Mateusz Głowacki (Grzegorz Ulkowski 65’)

Aktualne miejsce w tabeli: 4.

Punkty: 19

Bilans bramkowy: 14:9

Kolejny  rywal: Start Kulice (13. miejsce z dorobkiem 7 pkt.)

 

Błękitni Stare Pole /Delta Miłoradz

Rozgrywki: A klasa

Mecz: Błękitni Stare Pole - Delta Miłoradz 1:2 (Kotowski K. 90’+2; Chrzanowski Ł. 15’, Kossarzecki C. 81’)

Skład: Błękitni - Maciej Rychlik, Piotr Piotrowicz, Fabian Kwaterski (Mateusz Kończyński 59’), Sebastian Cierlicki, Konrad Kotowski, Przemysław Kurek, Krzysztof Orłowski (Radosław Pinkus 25’), Marcin Pajor (Kacper Obarowski 46’), Kamil Piotrowski, Maciej Rogowski, Dawid Szkałuba; Delta - Łukasz Chrzanowski, Waldemar Ćwiek, Wojciech Figlewski, Grzegorz Jędrzejewski, Cezary Kossarzecki, Rafał Kowalczyk, Piotr Marszałek (Kajetan Kędzierski 87’), Robert Modrzejewski, Mateusz Pogorzelski (Filip Wądołowski 26’), Damian Śliwka (Patryk Zawicki 83’), Jarosław Wiącek

Aktualne miejsca w tabeli: kolejno 3. i 6.

Punkty: kolejno 21 i 17

Bilans bramkowy: kolejno 27:21 i 24:19

Kolejni rywale: Błękitni - Ruch Gościszewo; Delta - Mewa Gniew (9. miejsce z dorobkiem 14 pkt.)

 

Ruch Gościszewo

Rozrywki: A klasa

Mecz: Wisła Korzeniewo - Ruch Gościszewo 2:0 (Dąbrowski R. 32’, Lasota K. 68’)

Skład: Wojciech Grzegorczyk, Wojciech Miecznik, Marcin Bochyński, Łukasz Burda, Paweł Chat, Bartłomiej Czarkowski, Michał Just (Adam Bieńkowski 38’), Jakub Kiełkowski, Marcin Przybylski (Mateusz Kownacki 63’), Karol Przybylski, Filip Skowroński

Aktualne miejsce w tabeli: 12.

Punkty: 8

Bilans bramkowy: 8:22

Kolejny rywal: Błękitni Stare Pole

 

 

KS Mady Ostaszewo

Rozgrywki: A klasa

Mecz: Rodło Kwidzyn - KS Mady Ostaszewo 2:2 (Szalkowski N. 11’, Bińczak P. 66’; Cicherski A. 8’, Oleś M. 71’)

Skład: Piotr Wardowski (Szymon Jagodziński 40’), Kacper Kaszubowski (Kamil Wirkus 69’), Tadeusz Klein, Bartosz Wacławski, Adam Cicherski, Mariusz Borowiecki, Paweł Majka, Bartosz Okrój, Mateusz Oleś, Damian Skrzypiec, Damian Sztyber

Aktualne miejsce w tabeli: 2.

Punkty: 29

Bilans bramkowy: 42:6

Kolejny rywal: LKS Waplewo (8. miejsce z dorobkiem 16 pkt.)

 

Nogat Malbork

Rozrywki: B klasa

Mecz: Nogat Malbork - Powiśle Stary Targ 3:1 (Kulik G. 18’, Zięba K. 27’, Stolarów D. 66’; Bełz M. 87’)

Skład: Artur Bieszke, Radosław Domachowski, Sławomir Flak (Damian Boroszko 70’), Łukasz Kukawka, Grzegorz Kulik, Krzysztof Nosko, Radosław Rychter, Bartłomiej Skotarek, Damian Stolarów, Kamil Wroński, Kamil Zięba

Aktualne miejsce w tabeli: 1.

Punkty: 28

Bilans bramkowy: 38:15

Kolejny rywal: Orzeł Ząbrowo (14. miejsce z dorobkiem 1 pkt.)

 

Jurand Lasowice Wielkie

Rozrywki: B klasa

Mecz: Jurand Lasowice Wielkie - Wisła Drewnica 4:0

*taki wynik utrzymywał się po pierwszej połowie spotkania, w drugiej części, po zgłoszeniu gości informacji odnośnie kontuzji, mecz został przerwany

Skład: - brak informacji o składach

Aktualne miejsce w tabeli: 6.

Punkty: 20

Bilans bramkowy: 32:17

Kolejny rywal: Bałtyk Sztutowo (7. miejsce z dorobkiem 19 pkt.)

 

Lisovia Lisewo/AP Malbork

Rozgrywki: B klasa

Mecz: Lisovia Lisewo - AP Malbork 1:3 (Czapiewski R. 32’; Seremak K. 21’ 47’ 68’)

Składy: Lisovia - Patryk Bednarski, Sebastian Skotarek, Dominik Pielecki, Patryk Konys, Martin Grzębski (Jarosław Kolasa 78’), Tomasz Chmielewicz, Rafał Czapiewski, Krzysztof Cerowski (Karol Ubowski 78’), Kacper Brzostek, Michał Boros (Szymon Kokot 60’); AP - Michał Lewandowski (Łukasz Płachta 85’), Igor Lewandowski (Kacper Kowalczyk 85’), Bartosz Kwiatkowski, Tomasz Piechota (Maciej Musialski 78’), Krystian Rudnicki, Wojciech Barnat, Patryk Borzęcki, Oskar Temczuk, Łukasz Markowicz (Jakub Bugowski 46’), Mateusz Sarnowski (Dawid Topór 46’), Karol Seremak

Aktualne miejsca w tabeli: kolejno 10. i 3.

Punkty: kolejno 13 i 24

Bilans bramkowy: kolejno 22:21 i 26:14

Kolejni rywale: Lisovia - Powiśle Stary Targ (2. miejsce z dorobkiem 28 pkt.); AP - KS Czernin (8. miejsce z dorobkiem 17 pkt.)

 

Real Myszewo

Rozgrywki: B klasa

Mecz: Błyskawica Postolin - Real Myszewo 1:4 (Teska D. 22’; Łata K. 3’, Holcblat P. 50’, Olenkiewicz M. 62’, Malec M. 82’)

Skład: Krzysztof Kot (Jakub Rybicki 46’), Paweł Holcblat, Dawid Rychert, Rafał Seklecki (Marcin Malec 74’), Karol Łepek (Wojciech Damaschke 46’), Igor Szczuchniak (Marcin Łoś 70’), Zbigniew Dziuba, Kamil Łata, Maciej Olenkiewicz (Paweł Misarko 83’), Łukasz Sojda, Dawid Zagłoba

Aktualne miejsce w tabeli: 5.

Punkty: 21

Bilans bramkowy: 24:20

Kolejny rywal: Skra Kończewice

fot. Real Myszewo

Skra Kończewice

Rozgrywki: B klasa

Mecz: Orzeł Ząbrowo - Skra Kończewice 0:6

Skład: - brak informacji o składach

Aktualne miejsce w tabeli: 4.

Punkty: 21

Bilans bramkowy: 32:17

Kolejny rywal: Real Myszewo

fot. Skra Kończewice

Michał Kruczkowski
Przejdź do komentarzy
Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Piłka nożna


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.