Wydanie nr 274/2020, Środa 30.09.2020
imieniny: pokaż (9 imion)Wiara, Felicja, Grzegorz, Zofia, Hieronim, Imisław, Wiktor, Honoriusz, Znamir
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Akcja „Znicz 2018” na drogach powiatu malborskiego, sztumskiego i nowodworskiego zacznie się już w środę, 31 października.

Akcja „Znicz 2018” na drogach powiatu malborskiego, sztumskiego i nowodworskiego zacznie się już w środę, 31 października. fot. www.pixabay.com
Przed nami Dzień Wszystkich Świętych i Zaduszki. Dla wielu z nas to czas porządków, podróży i zadumy. Dla policjantów z całej Polski to czas wzmożonej pracy, podczas której zadbają o to, byśmy mogli spokojnie spędzić ten wyjątkowy czas i bezpiecznie wrócili do swoich domów.

Akcja „Znicz”, która na stałe wpisała się w kalendarz policyjnych działań, w tym roku będzie trwała od środy, 31 października do niedzieli, 4 listopada. Polega przede wszystkim na zapewnieniu bezpieczeństwa podczas zwiększonego ruchu drogowego, szczególnie w rejonach przycmentarnych. Dodatkowym utrudnieniem w tych dniach może mieć jesienna, często zmienna pogoda. Policjanci apelują o czujność i ostrożność na drogach, pieszych o używanie elementów odblaskowych po zmierzchu.

 

Pamiętajmy, że okazja czyni złodzieja i uważajmy, ponieważ wokół nas mogą znajdować osoby, które tylko czekają na chwilę naszej nieuwagi.

 

Policja przypomina także o ograniczeniu ruchu pojazdów ciężarowych powyżej 12 t. W środę, 31 października zakaz będzie obowiązywał od godz. 18 do godz. 22, natomiast w czwartek, 1 listopada w godz. 8 – 22.

 

 

redakcja_
Przejdź do komentarzy

 

Podziel się:
Oceń:

Zobacz więcej z kategorii Na sygnale


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.