Wydanie nr 184/2020, Czwartek 2.07.2020
imieniny: pokaż (8 imion)Otto, Urban, Martynian, Bożydar, Juda, Niegosława, Switun, Juwenalis
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Malborscy policjanci gościli dzieci z Przedszkola Nr 5

Malborscy policjanci gościli dzieci z Przedszkola Nr 5 fot. KPP Malbork
Malborscy policjanci gościli w komendzie 5-latki z Przedszkola Nr 5 w Malborku. Dzieci zwiedziły jednostkę i zapoznały się z pracą funkcjonariuszy różnych komórek. Mundurowi przygotowali dla maluchów pokaz sprzętu, zwiedzanie policyjnych pomieszczeń, spotkanie z przewodnikiem psa i jego podopiecznym. Spotkanie w komendzie stanowiło również świetną okazję do nauki o podstawowych zasadach bezpieczeństwa w drodze do przedszkola.

W czwartek przed południem policjantów Komendy Powiatowej Policji w Malborku odwiedziły dzieci z miejskiego Przedszkola Nr 5. Maluchy z bliska mogły zobaczyć jak wygląda praca policjantów i pracowników cywilnych na komendzie. 5-latki miały zwiedziły  jednostkę i przypatrywały się pracy funkcjonariuszy różnych komórek. Najwięcej emocji wzbudził pokaz tresury psa służbowego, który zaprezentował dzieciom policyjny przewodnik. 
 

Dzieci obejrzały również policyjne radiowozy oraz zapoznały się z pracą technika kryminalistyki. Podczas spotkania policjanci przypomnieli również maluchom o zasadach bezpiecznego poruszania się po drodze.

 

 

 

 

 

 

 

 

Info i foto: KPP Malbork

Katarzyna De Guzman
Przejdź do komentarzy

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Na sygnale


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.