Wydanie nr 331/2020, Czwartek 26.11.2020
imieniny: pokaż (10 imion)Leonard, Sylwester, Dobiemiest, Delfin, Lechosława, Lechosław, Jan, Konrad, Sylwestra, Piotr
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Malbork. Narkotyki i 7 nielegalnych automatów do gier. Wspólna akcja policji i funkcjonariuszy celno-skarbowychn na Sienkiewicza

  • Wydanie nr 331/2020
  • 16 pażdziernika 2018, 16:01
  • KPP Malbork
  • Na sygnale
  • 3 komentarze
Malbork. Narkotyki i 7 nielegalnych automatów do gier. Wspólna akcja policji i funkcjonariuszy celno-skarbowychn na Sienkiewicza fot. KPP Malbork
Malborscy kryminalni wraz z funkcjonariuszami z III Działu Kontroli Celno-Skarbowej Rynku w Kwidzynie przeprowadzili działania ukierunkowane na zwalczanie nielegalnego hazardu. Policjanci w jednym z malborskich lokali zabezpieczyli 7 bezprawnie wykorzystywanych do celów komercyjnych automatów o wartości 84 tys. zł. Ponadto policjanci zatrzymali pracownika tego lokalu, w którego rzeczach podczas przeszukania znaleźli 20 foliowych zawiniątek z zawartością ponad 25 gramów amfetaminy. Właścicielom lokalu grozi teraz wysoka kara grzywny lub do 3 lat pozbawienia wolności, a mężczyźnie za posiadanie środków odurzających również kara pozbawienia wolności do lat 3.

W czwartek wieczorem policjanci wydziału kryminalnego malborskiej komendy wspólnie z funkcjonariuszami z III Działu Kontroli Celno- Skarbowej Rynku w Kwidzynie przeprowadzili na terenie Malborka działania ukierunkowane na zwalczanie przestępczości związanej z nielegalnym hazardem. Funkcjonariusze w jednym z lokali zabezpieczyli 7 urządzeń o wartości około 84 tys. zł., które nastawione były na zarabianie.

Wszystkie automaty zostały przekazane funkcjonariuszom służby celnej. Podczas prowadzonych czynności policjanci w rzeczach pracownika lokalu znaleźli 20 zawiniątek folii aluminiowej z zawartością białego proszku.

Mężczyzna został zatrzymany i przewieziony do policyjnego aresztu. Badanie testerem wykazało, że zabezpieczone substancje to amfetamina. W piątek śledczy przedstawili 23-latkowi zarzut. Za posiadanie środków odurzających grozi kara pozbawienia wolności do lat 3. Właścicielom salonu grozi kara wysokiej grzywny lub pozbawienia wolności do 3 lat.

KPP Malbork
Przejdź do komentarzy

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Na sygnale


Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

 
POLECAM
POLECAM 21.10.2020, 21:44
Zapraszam do Sztumu mamy wiele nielegalnych kasyn.U nas policja nie wpada bo gramy w jednej drużynie.Ochrona zapewniona 24h.Tylko głupi nie wie jak trafić.
Maćko
Maćko 17.11.2018, 11:41
Niedługo wszystkie miejsca gdzie są automaty nieprawnie postawione zniknął. Jedynie automaty totalizatora zostaną. to i chyba dobrze bo teraz każdy chce się wzbogacić na szemranych interesach.. a państwo na tym traci.
Kszyrztof
Kszyrztof 16.10.2018, 16:53
............................gościu miał najlepsze ceny w mieście.