Wydanie nr 192/2020, Piątek 10.07.2020
imieniny: pokaż (14 imiona)Filip, Aniela, Samson, Zacheusz, Witołd, Amalberga, Sylwan, Witalis, January, Aleksander, Rufina, Rzędziwoj, Engelbert, Askaniusz
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Malbork: Zatrzymany za posiadanie narkotyków

Malbork: Zatrzymany za posiadanie narkotyków fot. KPP Malbork
Kryminalni z malborskiej komendy zatrzymali mężczyznę podejrzanego o posiadanie środków odurzających. W trakcie przeszukania używanych przez niego pomieszczeń gospodarczych policjanci zabezpieczyli kilkanaście zawiniątek folii aluminiowej i kilka woreczków strunowych z zawartością blisko 50 gramów amfetaminy i prawie 90 gramów marihuany. Śledczy przedstawili 19-latkowi zarzut. Za posiadanie narkotyków grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

W poniedziałek malborscy kryminalni w wyniku otrzymanej informacji zatrzymali 19-latka podejrzanego o posiadanie środków odurzających. Przy użyciu psa służbowego policjanci przeszukali pomieszczenia gospodarcze, których używał zatrzymany. Funkcjonariusze znaleźli kilkanaście zawiniątek folii aluminiowej i kilka woreczków strunowych, w których był biały proszek i susz roślinny. Policjanci zatrzymali mężczyznę i przewieźli do policyjnego aresztu. Zabezpieczone substancje funkcjonariusze przebadali testerem narkotykowym i okazało się, że to blisko 50 gramów amfetaminy i prawie 90 gramów marihuany. Wczoraj śledczy przedstawili mężczyźnie zarzut. Teraz 19-latkowi za posiadanie środków psychotropowych i odurzających grozi kara pozbawienia wolności do lat 3.

Inf.: Komenda Powiatowa Policji w Malborku

Dawid Bochon
Przejdź do komentarzy

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Na sygnale


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.