Wydanie nr 264/2020, Niedziela 20.09.2020
imieniny: pokaż (13 imiona)Klemens, Mieczysława, Irena, Faustyna, Oleg, Eustachiusz, Eustachy, Fausta, Dionizy, Miłostryj, Barbara, Perpetua, Agnieszka
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Wypadek z udziałem motocyklisty w Nowym Dworze Gdańskim. 29- latek przetransportowany helikopterem do szpitala.

Wypadek z udziałem motocyklisty w Nowym Dworze Gdańskim. 29- latek przetransportowany helikopterem do szpitala. fot. KPP Nowy Dwór Gdański
Wczoraj policjanci nowodworskiej drogówki pracowali przy wypadku drogowym, do którego doszło na skrzyżowaniu ulic Jantarowej z Morską w Nowym Dworze Gdańskim. Jest to drugi taki wypadek w tym miesiącu, do którego doszło w tym samym miejscu. Około godziny 17:30 dyżurny jednostki otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym z udziałem motocyklisty na skrzyżowaniu ulicy Morskiej z Jantarową. Poszkodowany motocyklista został przetransportowany helikopterem do szpitala w Gdańsku. Wszyscy uczestnicy byli trzeźwi. Funkcjonariusze wyjaśniają przyczyny zdarzenia.

Wczoraj około 17:30 dyżurny jednostki otrzymał zgłoszenie, że na skrzyżowaniu ulic Jantarowa z Morską w miejscowości Nowy Dwór Gdański doszło do zdarzenia drogowego z udziałem samochodu osobowego z motocyklem. Policjanci drogówki natychmiast udali się we wskazane miejsce. Na miejsce została wysłana również grupa dochodzeniowa, która zabezpieczyła ślady, przesłuchała świadków oraz sporządziła oględziny miejsca zdarzenia. Policjanci drogówki sporządzili oględziny pojazdu.

Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że 24 - letnia kierująca pojazdem m-ki Renault wykonując manewr skrętu w lewo w ulicę Morską nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu prawidłowo jadącemu w kierunku Stegny motocyklowi Yamaha kierowanego przez 29 - letniego mężczyznę. 29-l atek z obrażeniami został przetransportowany helikopterem do szpitala w Gdańsku. Policjanci, aby udrożnić przejazd pojazdów, wprowadzili ruch wahadłowy. Wszyscy uczestnicy byli trzeźwi. Okoliczności wypadku wyjaśniają funkcjonariusze z KPP Nowy Dwór Gdański.

Policja apeluje o ostrożność.

Jest to już drugi wypadek w tym miesiącu, do którego doszło w tym samym miejscu. Ulica Jantarowa prowadzi wzdłuż drogi wojewódzkiej nr 502, która jest główną drogą dojazdową do Stegny. W czasie sezonu letniego, ale i nie tylko, jest wzmożony ruch pojazdów na tej trasie.

 

 

 

 

 

 

Info i foto: KPP Nowy Dwór Gdański

Katarzyna De Guzman
Przejdź do komentarzy

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Na sygnale


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.