Wydanie nr 190/2020, Środa 8.07.2020
imieniny: pokaż (12 imiona)Adrian, Kilian, Kiliana, Prokop, Eugeniusz, Odeta, Edgar, Chwalimir, Adolf, Adolfa, Piotr, Teobald
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Do 10 lat więzienia za posiadanie narkotyków. Dwóch mężczyzn w rękach policji.

Do 10 lat więzienia za posiadanie narkotyków. Dwóch mężczyzn w rękach policji. fot. http://www.policja.pl
Policjanci z komendy miejskiej zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej zatrzymali dwóch mężczyzn, a przy nich zabezpieczyli blisko dwa kilogramy narkotyków, pieniądze i wagi elektroniczne. Mężczyźni przebywają w policyjnym areszcie. Teraz im grozi do 10 lat więzienia.

Kryminalni z komendy miejskiej wczoraj, 23.08.br., krótko po godz. 17.00, sprawdzili pewnego gdańszczanina, co do którego mieli podejrzenie, że może przy sobie posiadać środki odurzające. W trakcie kontroli samochodu, w którym przebywał razem z innym mężczyzną, policjanci znaleźli pół kilograma amfetaminy, kilkadziesiąt porcji marihuany oraz kilkanaście tys. zł.

Funkcjonariusze weszli także do mieszkania i piwnicy jednego z zatrzymanych, a tam znaleźli kolejną partię narkotyków. Część ujawnionych przez kryminalnych środków odurzających była podzielone na porcje. Kryminalni zabezpieczyli łącznie ponad 1,5 kg marihuany, ponad pół kg amfetaminy i 600 tabletek ekstazy. W trakcie dalszych czynności policjanci zabezpieczyli telefony komórkowe, wagę elektroniczną i prawie 30 tys. zł.

Zabezpieczone środki odurzające zostaną przekazane do analizy, a opinia biegłego sądowego pozwoli na dokładne określenie ich rodzaju i ilości.

Zatrzymani to 27-letni mieszkaniec Gdańska i 25-letni mieszkaniec Kościerzyny. Mężczyźni jeszcze dziś najprawdopodobniej usłyszą zarzuty dotyczące posiadania oraz handlu narkotykami. Za to przestępstwo grozi kara do 10 lat więzienia.

 

 

 

 

 

Info i foto: http://www.policja.pl

Katarzyna De Guzman
Przejdź do komentarzy

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Na sygnale


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.