Wydanie nr 186/2020, Sobota 4.07.2020
imieniny: pokaż (15 imion)Elżbieta, Aurelian, Aggeusz, Alfred, Teodor, Józef, Odon, Odo, Malwina, Wielisław, Innocenty, Julian, Berta, Ozeasz, Piotr
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Było podejrzenie matactwa i wpływania na świadków. „Pięściarz” z Krynicy Morskiej zostaje w areszcie.

Dzisiaj do Sądu Rejonowego w Malborku doprowadzono 29- letniego sprawcę pobicia. Mężczyzna po awanturze w barze uderzył jedną z kelnerek w tył głowy. Kobieta upadła na twarz i doznała wstrząsu mózgu. Prokuratura wnioskowała o trzy miesięczny areszt.

Do awantury doszło w niedzielę 12 sierpnia w jednym z barów w Krynicy Morskiej. Kiedy konflikt między kilkoma mężczyznami nabierał na sile kobieta stanowczo kazała im opuścić lokal. Wtedy 29- letni Łukasz B. uderzył ją w tył głowy. Uderzenie było tak silne, że poszkodowana od razu straciła przytomność.

 

Niechcący wpadłem na tę kobietę.

W trakcie awantury Łukasz B. był bardzo agresywny. Dzisiaj przed kamerami przeprosił poszkodowaną, za to że niechcący na nią wpadł.
Przypomnijmy, iż uderzona kobieta straciła przytomność, twarzą uderzyła o chodnik i została przewieziona do szpitala. Sprawcy grozi do 5 lat więzienia.

 

Sąd podzielił zdanie prokuratury.

Decyzją sądu 29- letni Łukasz B. trafi do aresztu na trzy miesiące. Prokuratura wnioskowała o taki środek zapobiegawczy w obawie przed matactwem i zastraszaniem świadków. Więcej o decyzji sądu i ustaleniach śledczych powiedziała nam Barbara Iwanowska z Prokuratury Rejonowej w Malborku.

 

Robert Bychowski
Przejdź do komentarzy

 

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Na sygnale


Komentarze (4)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

 
Renata
Renata 23.08.2018, 08:40
A w nóżkę co mu się stało? Ja osobiście dodałabym mu jeszcze za nieudzielenie pomocy kobiecie!
Bartek
Bartek 22.08.2018, 12:26
Co za bezczelny bydlak! "Niechcący na nią wpadł"? Specjalnie ją uderzył w tył głowy i wyraźnie widać to na nagraniu. Mam nadzieję, że cham się z tego nie wywinie.
A
A 22.08.2018, 11:30
Jechać z nim!
widz
widz 21.08.2018, 15:23
wieśniak przyjechał na gościnne występy i teraz na trochę zostanie