Wydanie nr 194/2020, Niedziela 12.07.2020
imieniny: pokaż (11 imion)Feliks, Paweł, Leon, Epifania, Jan Gwalbert, Leona, Weronika, Euzebiusz, Andrzej, Henryk, Natan
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

19- latek utonął w Krynicy Morskiej. Weekendowy raport nowodworskich służb mundurowych.

19- latek utonął w Krynicy Morskiej. Weekendowy raport nowodworskich służb mundurowych. fot. KPP NGD
Służby mundurowe podsumowały minione działania. Niestety doszło do kolejnego utonięcia. 19- latek był 30 metrów od brzegu. Zaginął w sobotę, ciało odnaleziono dopiero dzisiaj.

informacja KPP w Nowym Dworze Gdańskim

 

Kolejne utonięcie w Krynicy Morskiej

Od soboty trwały poszukiwania 19-letniego mężczyzny, który kąpał się w Bałtyku. Jest to kolejna ofiara żywiołu w przeciągu 7 dni. W sobotę o godz. 12:35 dyżurny nowodworskiej jednostki otrzymał zgłoszenie o zaginięciu 19-letniego mężczyzny, który kąpał się w morzu. Z relacji świadków wynika, iż mężczyzna wszedł do morza w odległości około 30 metrów od brzegu, a woda sięgała mu do pasa. W pewnym momencie osoby z nim przebywające straciły go z oczu. Na miejscu natychmiast rozpoczęto akcję ratunkową, w której udział wzięli Policja, Państwowa Straż Pożarna, SAR, WOPR. Działania były prowadzone na wodzie, jak i na lądzie.

Wypadek na objeździe krajowej siódemki-kierowca zasnął?

Dwie osoby trafiły do szpitala w wyniku obrażeń narządów wewnętrznych, doznanych podczas wypadku na objeździe krajowej siódemki na wysokości Nowego Dworu Gdańskiego. W niedziele o godz. 17:00 kierujący pojazdem marki Toyota, prawdopodobnie zasnął za kierownicą i zjechał na przeciwległy pas, uderzając na wprost nadjeżdżający pojazd marki Renault. Pasażerki Toyoty trafiły do szpitala z obrażeniami narządów wewnętrznych. Pozostałym uczestnikom zdarzenia na szczęście nic się stało. Kierujący byli trzeźwi. W chwili obecnej trwają czynności, mające na celu ustalenie
przyczyn wypadku.

Policjanci apelują o rozwagę i rozsądek podczas wakacyjnych podróży, zwłaszcza podczas wyjazdów nad polskie morze, gdzie liczba turystów sięga 100.000, co w oczywisty sposób zwiększa ryzyko bycia uczestnikiem wypadku.

Robert Bychowski
Przejdź do komentarzy

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Na sygnale


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.