Wydanie nr 223/2020, Poniedziałek 10.08.2020
imieniny: pokaż (10 imion)Bernard, Amadea, Wawrzyniec, Wierzchosław, Asteria, Hugona, Bożydar, Wirzchosław, Filomena, Prochor
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Mazda uderzyła w drzewo. Śmigłowiec LPR przetransportował rannego kierowce do szpitala.

Mazda uderzyła w drzewo. Śmigłowiec LPR przetransportował rannego kierowce do szpitala. fot. KP PSP Braniewo
8 sierpnia br. około godz.11:00 służba dyżurna SKKP w Braniewie otrzymała zgłoszenie o wypadku drogowym z udziałem auta osobowego. Do wypadku doszło na prostym odcinku drogi powiatowej pomiędzy miejscowościami Tolkowiec – Wysoka Braniewska gm. Płoskinia.

Z niewyjaśnionych przyczyn mazda uderzyła czołowo w przydrożne drzewo. Pojazdem podróżowała tylko jedna osoba, która w chwili dojazdu służb ratowniczych znajdowała się wewnątrz auta. Niezbędne okazało się wykorzystanie w działaniach hydraulicznych narzędzi ratowniczych, którymi strażacy wykonali dostęp do uwięzionego kierowcy. Po wydobyciu ranny kierowca został przeniesiony do zespołu ratownictwa medycznego gdzie pomocy medycznej udzieliła załoga ZRM. Na miejsce wypadku przybył również śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego z Olsztyna, który przetransportował rannego kierowcę do szpitala w Olsztynie.

Na miejsce wypadku służba dyżurna SKKP w Braniewie skierowała dwa pojazdy ratownicze z Jednostki Ratowniczo – Gaśniczej PSP w Braniewie, strażaków-ochotników z OSP Płoskinia, zespół ratownictwa medycznego oraz funkcjonariuszy Policji, którzy wyjaśniają okoliczności wypadku. Na czas prowadzenia działań ruch na drodze powiatowej został wstrzymany.

 

 

 

 

 

 

Info i foto : KP PSP w Braniewie

Katarzyna De Guzman
Przejdź do komentarzy

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Na sygnale


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.