Wydanie nr 273/2020, Wtorek 29.09.2020
imieniny: pokaż (17 imion)Cyriak, Dadzbog, Dadzboga, Lutwin, Dariusz, Franciszek, Fraternus, Gabriel, Gajana, Grimbald, Michalina, Michał, Mikołaj, Rafał, Rypsyma, Teodota, Ludwin
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Gmina Sztum: Artyści i wspaniałe efekty pleneru malarskiego w Postolinie

Zakończył się już ostatni postoliński plener. Nie tak dawno, podczas wystawy poplenerowej, można było podziwiać piękne prace malarskie i rzeźbiarskie.

Prace zaprezentowano 8 lipca.

 

„(...)Tuż po uroczystej Mszy Św. nastąpiło otwarcie wystawy i prezentacja pięknych prac. Miałem zaszczyt wręczać w towarzystwie posła na Sejm RP Kazimierza Smolińskiego i Proboszcza Stanisława Gadziny specjalne podziękowania dla artystów oraz osób wspierających organizację tegorocznego Pleneru. Jeszcze raz wszystkim najpiękniej i z całego serca dziękuję. Dzięki wam Postolin stał się piękniejszy.” - to słowa jednego z organizatorów. (...)”
 

Prace udostępniono w Postolinie, w kościele św. Michała Archanioła. Przy okazji imprezy plenerowej zbierano też środki na leczenie chorej malborczanki – Kornelki.

 

 

W materiale poniżej prezentujemy wybrane zdjęcia udostępniane na profilu Facebookowym Piotra Steca, który od kilku lat organizuje podobne imprezy.

 

 

Fot. Profil FB Piotr Stec

redakcja_
Przejdź do komentarzy

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wernisaże


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.