Wydanie nr 193/2020, Sobota 11.07.2020
imieniny: pokaż (14 imiona)Benedykt, Pius, Pelagia, Siepraw, Olga, Wyszesława, Kalina, Placyd, Sawin, Cyrus, Zybert, Zybracht, Zybart, Zygbert
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Chwila nieuwagi i telefonu nie ma. Te kobiety złodziejski fach mają w rekach.

Chwila nieuwagi i telefonu nie ma. Te kobiety złodziejski fach mają w rekach. fot. KMP GDAŃSK
Wystarczyła chwila nieuwagi i poszkodowana straciła telefon wart 850 złotych. Złodziejki są tak pewne siebie, że kradną nawet w miejscach pełnych ludzi. Komenda Miejska Policji w Gdańsku publikuje film ku przestrodze i prosi o pomoc i udostępnianie nagrania.

W dniu 18 czerwca 2018 roku przy ul. Podwale Staromiejskie w Gdańsku dwie kobiety wykorzystały nieuwagę klientki lokalu i jedna z nich ukradła z niezamkniętej torebki telefon, druga z  kobiet w tym czasie zasłaniał ją aby ukryć fakt kradzieży.
W związku z tą sprawą, funkcjonariusze zabezpieczyli monitoring z wizerunkiem dwóch kobiet, które mogą  mieć związek z prowadzonym przez policjantów postępowaniem.
Wszystkie osoby, które rozpoznają kobiety, lub posiadają informacje mogące pomóc w ustaleniu ich tożsamości lub miejsca pobytu, proszone są o kontakt z Komisariatem II Policji w Gdańsku mieszczącym się przy ul. Długa Grobla 4. Informacje można przekazać telefonicznie dzwoniąc do Wydziału Operacyjno Rozpoznawczego na nr (58) 328-45-40  lub na numer telefonu oficera dyżurnego (58) 328-44-22 lub na numer alarmowy 997, albo zgłaszając się do najbliższej jednostki Policji.


Przypominamy o tym, że nasze roztargnienie oraz nieuwaga stanowią poważną zachętę dla złodzieja. Bądźmy czujni i ostrożni. Każdą chwilę naszej nieuwagi złodzieje potrafią bezlitośnie wykorzystać. Nie dajmy im łatwej okazji do wzbogacenia się naszym kosztem.

Opis: KMP Gdańsk

Robert Bychowski
Przejdź do komentarzy

 

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Na sygnale


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.