Wydanie nr 190/2020, Środa 8.07.2020
imieniny: pokaż (12 imiona)Adrian, Kilian, Kiliana, Prokop, Eugeniusz, Odeta, Edgar, Chwalimir, Adolf, Adolfa, Piotr, Teobald
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Włamywali się do kasetek z pieniędzmi na myjniach samochodowych. Mężczyznom grozi 10 lat więzienia.

Włamywali się do kasetek z pieniędzmi na myjniach samochodowych. Mężczyznom grozi 10 lat więzienia. fot. KPP Tczew
Kryminalni z Tczewa zajmując się sprawami kradzieży z włamaniem do kasetek z pieniędzmi na myjniach samochodowych zatrzymali dwóch mężczyzn. Zatrzymany 27 i 28-latek trafili do policyjnego aresztu.

Mieszkańcy Tczewa usłyszeli zarzuty dotyczące kradzieży z włamaniem oraz usiłowania tego przestępstwa. Za popełnione przestępstwa grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

 

Tczewscy kryminalni pracując nad trzema sprawami kradzieży z włamaniem do kasetek z pieniędzmi na myjniach samochodowych na terenie powiatu ustalili i zatrzymali dwóch mężczyzn, których podejrzewali o te przestępstwa. Zatrzymany 27 i 28-latek trafili do policyjnego aresztu.

 

Według przyjętych zgłoszeń przez mundurowych wynika, że do tych zdarzeń doszło w tym miesiącu i sprawcy włamywali się do myjni na terenie powiatu tczewskiego. Z policyjnych ustaleń wynika, że dwaj sprawcy uszkadzali urządzenia automatycznych myjni samochodowych i kradli ze skrzynek pieniądze.

 

Wczoraj śledczy 27 i 28-latkowi przedstawili trzy zarzuty dotyczące kradzieży z włamaniem oraz usiłowania kradzieży z włamaniem. Mieszkańcy Tczewa przyznali się do tych zarzutów i poddali się dobrowolnie karze.

 

Za te przestępstwa grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

 

 

 

 

Info i foto : KPP Tczew

Katarzyna De Guzman
Przejdź do komentarzy

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Na sygnale


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.