Wydanie nr 224/2020, Wtorek 11.08.2020
imieniny: pokaż (7 imion)Lukrecja, Herman, Włodzimierz, Tyburcja, Zuzanna, Ligia, Aleksander
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Bombers Malbork gospodarzem międzynarodowego turnieju hokeja na rolkach

Bombers Malbork gospodarzem międzynarodowego turnieju hokeja na rolkach fot. Marta Nehring
18-20 maja na malborskim rolkowisku odbył się międzynarodowy turniej hokeja na rolkach z udziałem 8 drużyn. W zawodach uczestniczyli zawodnicy z : Bielsko Biała, Wrocław, Szczecin, Gdynia, Tczew, Tczew/Morąg, kadra U18 na rolkach, gospodarze Bombers Malbork i goście z miasta partnerskiego Monheim.

Od piątku łącznie w trzy dni rozegrano rekordową liczbę meczy - 28.

Bezkonkurencyjni byli zawodnicy Luce Bielsko Biała, w którego składzie zagrali tacy zawodnicy jak między innymi Maciej Urbanowicz - reprezentant Polski w hokeju na lodzie zawodnik, który ostatnie cztery sezony reprezentował Comarch Cracovia Kraków.

II miejsce wywalczył zespół, który będzie reprezentował nasz kraj na mistrzostwach Świata w hokeju na rolkach w kategorii U18 we Włoszech w dniach 14-22 lipca 2018. W składzie kadry U18 zagrali wychowankowie UKS Bombek SP3 - Michał Nawrocki i Michał Sadowski.

III miejsce zajął zespół Sparta Szczecin, kolejne mejsca zajęli : WTH Wrocław, Bombers Malbork, Monheim Skunks, połączone siły zawodników z Tczewa i Morąga oraz Grizzlies Gdynia.

Organizatorem zawodów był UKS Bombek SP3, Stowarzyszenie Nasz Wielbark, SP3, OsiR Malbork oraz rodzice małych zawodników naszego Klubu za co bardzo serdecznie dziękujemy!!!
 

Hokej najmłodszych w Malborku wspierają: APF, Leier, Mariusz Tuszakowski, Apteka Witaminka,Klub Dołek, Wobex, Stowarzyszenie Nasz Wielbark, Bar,Bis, Rafał Mączkowski -Awokado, pralnia Eco laguna, sieć sklepów Sokol, Falken, Mc'donalds, Harasimowicz, Geavel sp.z o.o.

 

 

 

Info : Sławomir Nawrocki

Foto : Marta Nehring

Katarzyna De Guzman
Przejdź do komentarzy

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Hokej


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.