Wydanie nr 192/2020, Piątek 10.07.2020
imieniny: pokaż (14 imiona)Filip, Aniela, Samson, Zacheusz, Witołd, Amalberga, Sylwan, Witalis, January, Aleksander, Rufina, Rzędziwoj, Engelbert, Askaniusz
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Palił się we własnym łóżku. Strażacy uratowali mu życie. Weekendowy raport malborskich służb mundurowych.

Palił się we własnym łóżku. Strażacy uratowali mu życie. Weekendowy raport malborskich służb mundurowych. fot. TvMalbork.pl
W piątek (tj.18 maja br.) o godz. 16.41 otrzymaliśmy zgłoszenie o pożarze mieszkania na czwartym piętrze na ul. Grudziądzkiej w Malborku.

Na  miejscu zdarzenia zastano palące się mieszkanie na czwartym piętrze w budynku wielorodzinnym o konstrukcji murowanej. Wewnątrz lokalu panowało silne zadymienie.

Po odłączeniu dopływu prądu do mieszkania, ratownicy podjęli działania gaśnicze w celu ugaszenia palącego się pokoju w mieszkaniu. W trakcie prowadzonych działań odnaleziono w płonącym łóżku mężczyznę z oznakami życia. Nieprzytomny mężczyzna został ewakuowany na zewnątrz mieszkania i została mu udzielona kwalifikowana pierwsza pomoc - mówi mł. bryg. mgr inż. Robert Licznerski, rzecznik prasowy KP PSP w Malborku.

Wiecej informacji w materiale wideo!

Dawid Bochon
Przejdź do komentarzy

 

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Na sygnale


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

 
Lokatorka
Lokatorka 21.05.2018, 16:14
Szkoda że nikt nie wspomniał o Panach, którzy przed przybyciem straży pożarnej wyłamali drzwi i wiadrami usiłowali ugasić pożar, a także zaalarmowali mieszkańców... Brawo Panowie!
qdt
qdt 24.05.2018, 12:57 (odpowiedź do Lokatorka)
Wie Pani co to jest Public Relations? To właśnie polityka straży pożarnej. Wychodzi na to, że w tym kraju tylko straż ratuje życie. Inne służby można zlikwidować.