Wydanie nr 192/2020, Piątek 10.07.2020
imieniny: pokaż (14 imiona)Filip, Aniela, Samson, Zacheusz, Witołd, Amalberga, Sylwan, Witalis, January, Aleksander, Rufina, Rzędziwoj, Engelbert, Askaniusz
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

12 tysięcy złotych dofinansowania na zajęcia z języka angielskiego dla młodzieży z Gminy Miłoradz

12 tysięcy złotych dofinansowania na zajęcia z języka angielskiego dla młodzieży z Gminy Miłoradz fot. Facebook Gmina Miłoradz
Zespół Szkół i Przedszkola w Miłoradzu w wyniku współpracy z Polsko - Amerykańską Fundacją Wolności oraz Nidzicką Fundacją Rozwoju NIDA pozyskał środki finansowe w kwocie 12 tysięcy złotych na realizację innowacyjnych zajęć języka angielskiego dla młodzieży. Umowa o dofinansowaniu projektu została podpisana 27 kwietnia br.

W nowym roku szkolnym z programu "English Teaching" będą mogli skorzystać uczniowie klasy szóstej, siódmej i ósmej. Zajęcia dla klasy szóstej i siódmej będą prowadzone metodą projektu. Szczególny nacisk położony będzie na aktywność uczestnika oraz mówienie. Zajęcia z klasą ósmą oparte będą o innowacyjną metodę - Youngster.

To jednak nie koniec propozycji językowych dla szkolnej społeczności. Jako uczestnicy zakwalifikowani do projektu możemy ubiegać się o kolejne środki na kontynuację działań projektowych w kolejnych semestrach. Czekamy również na podpisanie kolejnej umowy z Fundacją Europejskiego Funduszu Rozwoju Wsi Polskiej na następne działania edukacyjne dla naszej młodzieży - podkreśla Wojciech Barnat, dyrektor ZSIP w Miłoradzu.

Przyszli prowadzący zajęcia językowe są już po pierwszych szkoleniach projektowych, które odbyły się w ubiegłym tygodniu w Warszawie.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Info i foto : Facebook Gmina Miłoradz

Katarzyna De Guzman
Przejdź do komentarzy

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wiadomości


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.