Wydanie nr 191/2020, Czwartek 9.07.2020
imieniny: pokaż (22 imiona)Lukrecja, Zenona, Sylwia, Anatola, Adolfina, Anatolia, Weronika, Ludwika, Patrycjusz, Róża, Zenon, Florianna, Floriana, Hieronim, Mikołaj, Lucja, Teodoryk, Antoni, Kornel, Korneli, Korneliusz, Barbara
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

GOKIS Miłoradz ponownie powalczy o świetlice multimedialne. Tym razem dla Kończewic i Pogorzałej Wsi

GOKIS Miłoradz ponownie powalczy o świetlice multimedialne. Tym razem dla Kończewic i Pogorzałej Wsi fot. GOKiS Miłoradz
Projekt pt. "Innowacyjne świetlice multimedialne w Kończewicach i Pogorzałej Wsi" autorstwa Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu został zakwalifikowany do finału kolejnej edycji ogólnopolskiej akcji "Decydujesz, Pomagamy" której organizatorem jest sieć TESCO w partnerstwie z Fundacją Tesco Dzieciom oraz Instytutem Badań i Innowacji Społecznych Stocznia.

Nasz projekt został ponownie doceniony przez komisję grantową i wybrany do udziału w kolejnym etapie konkursu. Przypominam, że w ubiegłym roku udało nam się zdobyć dofinansowanie na doposażenie w narzędzia multimedialne świetlicy w Miłoradzu. Tym razem powalczymy o środki na zakup podobnego sprzętu dla świetlic w Kończewicach i Pogorzałej Wsi -  mówi Marcin Szesza, dyrektor GOKIS w Miłoradzu.

Projekt zakłada wyposażenie świetlic w profesjonalny sprzęt multimedialny pozwalający na realizację innowacyjnych zajęć edukacyjno-sportowych dla dzieci i młodzieży. Wyposażenie świetlic wiejskich w dodatkowy sprzęt umożliwić ma przeprowadzanie kreatywnych zajęć ruchowych dla osób w każdym wieku przy wykorzystaniu nowoczesnych technologii.

Zapraszamy do wsparcia naszych działań i oddania głosu na nasz projekt. Można to zrobić w bardzo prosty sposób. Dokonując zakupów w sklepach TESCO w Malborku, Grobelnie, Dzierzgoniu i Nowym Dworze Gdańskim. Za dokonane zakupy otrzymujecie Państwo żeton uprawniający do umieszczenia go w specjalnej przezroczystej urnie zlokalizowanej tuż przy wyjściu ze sklepu, w której poprzez wrzucenie żetonu można oddać głos na jeden z trzech projektów biorących udział w finale.

Głosowanie rozpoczyna się 7 maja i potrwa do 4 czerwca br.

 

 

 

 

 

Info i foto: GOKIS Miłoradz

Katarzyna De Guzman
Przejdź do komentarzy

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wiadomości


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.