Wydanie nr 196/2020, Wtorek 14.07.2020
imieniny: pokaż (11 imion)Marcelin, Ulryk, Kamil, Tuskana, Franciszek, Dobrogost, Kosma, Marceli, Izabela, Damian, Angelina
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Głupota młodości? Podpalacz z Lasowic zatrzymany. Weekendowy raport malborskich służb mundurowych

Policja zatrzymała podpalacza z Lasowic Wielkich, który w marcu dokonał trzech podpaleń. Niestety przestępcą okazał się 16- letni mieszkaniec powiatu. Chłopak odpowie za swoje czyny przed sądem Rodzinnym.

Po serii podpaleń dochodzenie w sprawie prowadzili kryminalni z malborskiej komendy. W marcu na terenie Lasowic dwa razy spłonęła stodoła. Z dymem poszła również sterta słomy. Jak podaje policja szacowane straty przekraczają 70 tys. zł.
W wyniku działań policjanci trafili na trop podpalacza. Po zatrzymaniu 16- letni chłopak przyznał się do stawianych zarzutów. O jego dalszym losie zdecyduje sąd rodzinny.


Potrącenie rowerzysty na ul. Orzeszkowej.

W piątek 27 kwietnia doszło do potrącenia rowerzysty.

Po dojeździe zastępu GBA 2,5/16 z JRG Malbork do miejsca zdarzenia zastano mężczyznę z otarcia naskórka na rękach po potrąceniu przez samochód osobowy. Działania polegały na udzieleniu KPP poszkodowanemu rowerzyście. Po dojeździe ZRM przekazano poszkodowanego. Został on zabrany na szczegółowe badania do szpitala – informuje mł. bryg. Robert Licznerski.

Robert Bychowski
Przejdź do komentarzy

 

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Na sygnale


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

 
Zuza
Zuza 07.05.2018, 10:12
Jak można nazwać podpalanie mienia i narażanie ludzi i zwierząt na smierć :Głupota młodości . To sa kryminalne ciągotki i bedzie jeszcze gorzej w przyszłości.Kiedys dojdzie do nieszczęścia.Kto wyrówna straty poszkodowanym?