Wydanie nr 189/2020, Wtorek 7.07.2020
imieniny: pokaż (9 imion)Benedykt, Pompejusz, Sędzisława, German, Antoni, Cyryl, Wilibald, Metody, Estera
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Nowodworska policja zabezpieczyła kolejne automaty do gier

Nowodworska policja zabezpieczyła kolejne automaty do gier fot. pixabay.com
Nowodworscy kryminalni z Zespołu do Walki z Przestępczością Gospodarczą oraz funkcjonariusze z Krajowej Administracji Skarbowej z ramienia Pomorskiego Urzędu Celno-Skarbowego w Gdyni, przeprowadzili działania ukierunkowane na zwalczanie nielegalnego hazardu.

W jednym z nowodworskich lokali, celnicy zabezpieczyli 12 bezprawnie wykorzystywanych do celów komercyjnych automatów. Właścicielom lokalu grozi teraz wysoka kara grzywny lub do 3 lat pozbawienia wolności.

Nowodworscy kryminalni, zajmujący się walką z przestępczością gospodarczą wspólnie z funkcjonariuszami z Krajowej Administracji Skarbowej z ramienia Pomorskiego Urzędu Celno-Skarbowego w Gdyni przeprowadzili na terenie Nowego Dworu Gdańskiego działania ukierunkowane na zwalczanie przestępczości związanej z nielegalnym hazardem.Mundurowi weszli do wytypowanego wcześniej  lokalu rozrywkowego przy ul. Sikorskiego, w którym sprawdzili pochodzenie i legalność wykorzystania automatów do gier.

Funkcjonariusze zabezpieczyli wszystkie działające w ,,salonie" automaty, ponieważ były one nielegalne i wykorzystywane do celów komercyjnych. Łącznie celnicy zabezpieczyli 12 maszyn razem z ich pieniężną zawartością.

Właścicielom lokalu zgodnie z Ustawą o Grach Hazardowych za prowadzenie bez zezwolenia gier grozi wysoka kara grzywny lub kara pozbawienia wolności do lat 3. Funkcjonariusze zapowiedzieli już kolejne wspólne działania w wytypowanych lokalach.

 

 

 

 

 

Info : KPP Nowy Dwór Gdański

Katarzyna De Guzman
Przejdź do komentarzy

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Na sygnale


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

 
p.
p. 22.03.2018, 15:13
Tiaaa... Wszystko zamknąć. I kościoły i apteki też zamknąć. Nigdy na automatach nie grałem, ale wydaje mi się, że ludzie mają prawo decydować jak wydają swoje pieniądze. Że niby hazard? A totolotek to nie hazard? Zrobić automaty legalne (jak kiedyś było), opodatkować i będzie wszystko ok. A tak to kwitnie tylko podziemie z tymi automatami....
Sowa
Sowa 22.03.2018, 14:00
Wszystkie powinni zamknąć te kasyna w NDG A nie tylko jedno kasyno są jeszcze trzy miejsca gdzie stoją nie legalnie.