Wydanie nr 153/2020, Poniedziałek 1.06.2020
imieniny: pokaż (16 imion)Bernard, Nikodem, Alfons, Symeon, Fortunat, Magdalena, Eunika, Konrad, Felin, Felina, Ischyrion, Juwencja, Juwencjusz, Justyn, Teobald, Pamela
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Malborski UKS Bombek SP 3 wystąpił na międzynarodowym turnieju hokeja na lodzie w Elblągu - 26.02.2018

Malborski UKS Bombek SP 3 wystąpił na międzynarodowym turnieju hokeja na lodzie w Elblągu - 26.02.2018 fot. Sławomir Nawrocki
UKS Bombek SP3 rywalizował w miniony weekend w międzynarodowym turnieju hokeja na lodzie w Elblągu. W zawodach uczestniczyło osiem zespołów: Lublin, Mińsk Mazowiecki, Elbląg, Gdańsk, Malbork, Siedlce i francuski zespół Compiègne.

Malborski zespół wygrał rywalizację w swojej grupie strzelając łącznie w trzech meczach 19 bramek tracąc tylko jedną. Z pośród wszystkich zespołów Bombersi mieli zdecydowanie najlepszy bilans bramkowy i punktowy. W kolejnym dniu rozgrywek w rywalizacji o medale, punkty i bramki zostały "skasowane" a zespoły zostały podzielone na dwie grupy po cztery drużyny walczące o miejsca I-IV i V-VIII.

Malborczycy zagrali z zespołem Les Lions des Compiegne wygrywając po zaciętym meczu 3:1, w kolejnym zagrali z GKS Stoczniowiec Gdańsk, który wcześniej przegrał z francuskim zespołem 1:2 w rywalizacji grupowej. Po bardzo wyrównanym meczu, w którym zaledwie minutę przed końcowym gwizdkiem zawodnicy z Malborka stanęli przed szansą dającą grę w dogrywce i rzuty karne.

Niestety sędziowie ku zdziwieniu kibiców nie uznali bramki, która wydawałoby się że przekroczyła linię bramkową. Bramka nie została uznana i malborski zespół przegrał jedyny mecz w turnieju 1:2. W kolejnym nie dał już szans drużynie z LTH Lublin zwyciężając 5:2 zajmując ostatecznie II miejsce w międzynarodowym turnieju.

W składzie UKS Bombek SP3 zagrali: Nadia Ratajczyk wybrana najlepszym zawodnikiem, która strzegła malborskiej bramki, Michał Król - bramkarz, Bartosz Seńko - kapitan zespołu, Łukasz Golik, Miłosz Rukat, Mateusz Mozołowski, Kacper Dorobek, Michał Muczeński, Tymek Górnik, Max Vaanev, Maksymilian Salewski, Emil Szotkiewicz, Wiktor Osmołowski, Wojtek Czerniewski, Cyprian Rabażyński, Dominik Antys, Marcel Sarnowski, Maciej Chojniak.

Hokej dla najmłodszych wspierają: APF, Leier, Mariusz Tuszakowski, Apteka Witaminka,Klub Dołek, Wobex, Stowarzyszenie Nasz Wielbark, Bar,Bis, Rafał Mączkowski - Awokado, pralnia Eco laguna, sieć sklepów Sokol, Falken, Mc'donalds, Harasimowicz,Hokej dla najmłodszychwspierają: APF, Leier, Mariusz Tuszakowski, Apteka Witaminka,Klub Dołek, Wobex, Stowarzyszenie Nasz Wielbark, Bar,Bis, Rafał Mączkowski - Awokado, pralnia Eco laguna, sieć sklepów Sokol, Falken, Mc'donalds, Harasimowicz,Gravel sp.zo.o.

Szkoła Podstawowa nr 3 ogłasza nabór do I i IV klasy sportowej o profilu hokej na lodzie i siatkówka. Zapraszamy więc wszystkich z trzecich klas, którzy chcieliby spróbować swoich sił w klasie sportowej, gdzie zajęcia odbywać się będą na lodowisku OSiR, basenie i nowej sali gimnastycznej 10 godzin w tygodniu. Zapisy już w SP3 na rok szkolnym 2018/19.

 

 

 

 

Info i foto : Sławomir Nawrocki

Katarzyna De Guzman
Przejdź do komentarzy

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Hokej


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.