Wydanie nr 186/2020, Sobota 4.07.2020
imieniny: pokaż (15 imion)Elżbieta, Aurelian, Aggeusz, Alfred, Teodor, Józef, Odon, Odo, Malwina, Wielisław, Innocenty, Julian, Berta, Ozeasz, Piotr
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Mundial: Jak przyciągnąć kibiców do Malborka? Tej szansy nie można zmarnować – 22.02.2018

Już w czerwcu odbędą się Mistrzostwa Świata w piłce nożnej. Gospodarzem imprezy będą Rosjanie. Tak duży turniej przyciąga setki tysięcy kibiców, dlatego Malbork musi wykorzystać swoje atrybuty, aby gro z nich odwiedziło nasze miasto.

Hiszpania, Anglia, Belgia, Chorwacja, Nigeria, Maroko, Serbia i Szwajcaria. Reprezentacji tych krajów rozegrają swoje mecze zaledwie 140 kilometrów od Malborka. O szansach dla naszego miasta rozmawialiśmy z burmistrzem Markiem Charzewskim oraz radnym Tomaszem Klonowskim.

Co można zrobić żeby kibice poznali naszą ofertę? Jednym z darmowych i banalnych sposobów jest wysłanie zaproszeń z szeroką informacją na temat Malborka do oficjalnych fanklubów reprezentacji. Kibice bardzo często dużymi grupami przybywają na turnieje organizując się wcześniej na profilach społecznościowych i stronach dla fanów drużyn.

Burmistrz podkreślił, że szerokie działania promocyjne odbędą się również w maju podczas turnieju strefy przygranicznej, który odbędzie się w Malborku.
Włodarz zapewnił, ze miasto prowadzi także rozmowy w sprawie praw do emisji meczów w strefie kibica.
Radny Tomasz Klonowski liczy, że działania samorządu będą skuteczne i do malborskiej strefy uda się przyciągnąć wielu kibiców.

 

 

 

 

Robert Bychowski
Przejdź do komentarzy

 

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wiadomości


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

 
Tak będzie przez następne miesiące
Tak będzie przez następne miesiące 22.02.2018, 11:37
O co chodzi? Gdzie nie spojrzeć tam Charz i Klon. Ludzie ja rozumię, że polityka itd, ale kampania niech się zaczyna przed wyborami :)