Wydanie nr 273/2020, Wtorek 29.09.2020
imieniny: pokaż (17 imion)Cyriak, Dadzbog, Dadzboga, Lutwin, Dariusz, Franciszek, Fraternus, Gabriel, Gajana, Grimbald, Michalina, Michał, Mikołaj, Rafał, Rypsyma, Teodota, Ludwin
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Międzypokoleniowe rozgrywki gier planszowych w malborskiej Szkole Podstawowej nr 3 - 23.01.2018

Międzypokoleniowe rozgrywki gier planszowych w malborskiej Szkole Podstawowej nr 3 - 23.01.2018 fot. J.Zaborowska, M.Godlewska/ 82-200.pl
Choć styczeń to miesiąc zimowy, pełen mroźnych chwil, są w nim jednak takie dwa dni, jedyne dwa dni w roku, kiedy każdemu robi się cieplej na sercu - to Święto naszych Kochanych Babć i Dziadków.

Kiedyś każdy z nas był dzieckiem i pamięta, jak ważną rolę w naszym życiu odgrywają dziadkowie. Tak naprawdę każdego dnia w roku, dziadkowie myślą i troszczą się o swoje wnuki. To właśnie oni potrafią cierpliwie wysłuchać zwierzeń i marzeń, które rodzą się w małych główkach dzieci.

W tym roku w Szkole Podstawowej nr 3 w niecodzienny sposób uczczono ich święto. 
23 stycznia uczniowie klas młodszych zaprosili swoje babcie i dziadków na wspólne rozgrywki gier planszowych. Okazało się, że jest to jeden z popularniejszych sposobów spędzania czasu wnucząt z dziadkami.

Dziękujemy Seniorom za pokazanie nam swoich gier oraz za otwartość i zaangażowanie w poznanie aktualnie popularnych gier. Był to niezwykle miło spędzony czas, wypełniony śmiechem, radością, sympatycznymi rozmowami i wspomnieniami. Dziękując Dziadkom za poświęcony czas życzymy wielu szczęśliwych lat w zdrowiu i pogodzie ducha.
 

 

 

Info i foto : J.Zaborowska, M.Godlewska/ 82-200.pl

Katarzyna De Guzman
Przejdź do komentarzy

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wiadomości


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.