Wydanie nr 192/2020, Piątek 10.07.2020
imieniny: pokaż (14 imiona)Filip, Aniela, Samson, Zacheusz, Witołd, Amalberga, Sylwan, Witalis, January, Aleksander, Rufina, Rzędziwoj, Engelbert, Askaniusz
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Kontrole drogowe. Pijany kierowca bez uprawnień wpadł, bo... nie zapiął pasów. Pożar w Nowym Stawie. Weekendowy raport malborskich służb mundurowych – 08.01.2018

Dziś od rana w Nowej Wsi Malborskiej trwają kontrole drogowe. Ponadto w ubiegłym tygodniu doszło do czterech kolizji drogowych. W ręce policjantów wpadł 68-letni kierowca, który znajdował się pod wpływem alkoholu, bez uprawnień. Wszystko przez to, że jechał bez zapiętych pasów bezpieczeństwa. Podobnie w niedzielę zatrzymano kierowcę bez wymaganych uprawnień. W czwartek popołudniu do Powiatowego Stanowiska Kierowania KP PSP w Malborku napłyneło zgłoszenie o pożarze w Nowym Stawie. Malborscy mundurowi podsumowali miniony weekend.

W imieniu Komendy Powiatowej Policji w Malborku i Państwowej Straży Pożarnej informacji odnośnie minionego weekendu udzielili nam: 
- Klaudia Piór, KPP Malbork
- mł. bryg. Robert Licznerski, Oficer Prasowy KP PSP Malbork

Dawid Bochon
Przejdź do komentarzy

 

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Na sygnale


Komentarze (5)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

 
świadek
świadek 08.01.2018, 21:39
A przez długie lata na trasie Piaski-Grunwaldzka z domu do pracy (i z powrotem) nie licząc licznych wojaży po mieście ekstra,śmigał sobie lekko starszawy pan-albo na bani,albo mocno skacowany...Piszę w czasie przeszłym,ale może nadal on jeździ,nie wiem...Pan bez alko nie funkcjonuje,więc większość czasu ma promile we krwi i tylko ktoś z rodziny i paru znajomych wewnątrz Policji stanowiły jego "immunitet". Policjantom świadomym tego faktu gratuluję podwójnych standardów.
kierowca bombowca arystokrata szos
kierowca bombowca arystokrata szos 08.01.2018, 20:54
piękny korek na 30 minut przed pracą, czy ci którzy się spóźnili mogą żądać odszkodowania od malborskiej policji ?
Ja
Ja 08.01.2018, 17:29
Dzisiaj rano dmuchali wszystkich po kolei w dwie strony
Maria
Maria 08.01.2018, 19:59 (odpowiedź do Ja)
Fajnie , że sprawdzają trzeźwość , ale zrobic korek na 25 minut ,gdy ludzie dzieci na 8 do szkoły wiozą to gruba przesada. My w szkole zamiast 7:55, bylismy 8:13.
Strasznie jestem wdzięczna panom policjantom....