Wydanie nr 269/2020, Piątek 25.09.2020
imieniny: pokaż (15 imion)Aureli, Aurelia, Aurelian, Herkulan, Wincenty, Rufus, Franciszek, Włodzisław, Eufrozyna, Władysław, Kleofas, Ermenfryda, Irmfryda, Ermenfryd, Irmfryd
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Jesień „sprzyja” wypadkom. Malborscy strażacy nadal wyjeżdżają na ratunek kierowcom - 27.11.2017

Jesień „sprzyja” wypadkom. Malborscy strażacy nadal wyjeżdżają na ratunek kierowcom - 27.11.2017 fot. PSP Malbork, TvMalbork.pl
Choć najtrudniejszą porą roku na polskich drogach jest zima, liczba wypadków zaczyna wzrastać już jesienią. I ona bywa podstępna, a kaprysy aury mogą poważnie utrudniać jazdę.

Niestety na malborskich drogach wciąż dochodzi do wypadków i kolizji. Policja apeluje o ostrożność do wszystkich uczestników ruchu. 

Raport Policji:

Śledczy z malborskiej komendy ustalają okoliczności sprawy związanej z narażeniem dziecka na utratę życia lub zdrowia. 38-letnia mieszkanka powiatu malborskiego została przyjęta na odział położniczy w Malborku, przeprowadzone badania wykazały, że posiadła ona 0,75 promila alkoholu w organizmie. Dziecko po urodzeniu miało 0,64 promila. Jeśli okaże się, że kobieta swoim zachowaniem mogła doprowadzić do zagrożenia życia i zdrowia dziecka, może jej grozić nawet do 5 lat pozbawienia wolności. O sprawie został poinformowany Sąd Rodzinny w Malborku.

 

W imieniu Państwowej Straży Pożarnej w Malborku i Komendy Powiatowej Policji w Malborku informacji odnośnie minionego weekendu udzielili nam: 

  • Klaudia Piór, KPP Malbork.
  • Janusz Leszczewski, Oficer Prasowy KP PSP Malbork.
Dawid Bochon
Przejdź do komentarzy

 

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Na sygnale


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.