Wydanie nr 189/2020, Wtorek 7.07.2020
imieniny: pokaż (9 imion)Benedykt, Pompejusz, Sędzisława, German, Antoni, Cyryl, Wilibald, Metody, Estera
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Kolejne zabezpieczenia automatów do gier hazardowych w Malborku - 27.10.2017

Kolejne zabezpieczenia automatów do gier hazardowych w Malborku - 27.10.2017 fot. KPP Malbork
Malborscy kryminalni Zespołu do Walki z Przestępczością Gospodarczą oraz funkcjonariusze z III Działu Kontroli Celno- Skarbowej Rynku w Kwidzynie przeprowadzili w tym tygodniu działania ukierunkowane na zwalczanie nielegalnego hazardu.

 W jednym z malborskich lokali policjanci zabezpieczyli 9 bezprawnie wykorzystywanych do celów komercyjnych automatów, które przekazali funkcjonariuszom służby celnej. Właścicielom lokalu grozi teraz wysoka kara grzywny lub do 3 lat pozbawienia wolności. W tym tygodniu Policjanci wydziału kryminalnego malborskiej komendy, zajmujący się walką z przestępczością gospodarczą wspólnie z funkcjonariuszami z III Działu Kontroli Celno- Skarbowej Rynku w Kwidzynie przeprowadzili na terenie Malborka działania ukierunkowane na zwalczanie przestępczości związanej z nielegalnym hazardem.

Tym razem mundurowi skupili się na jednym w mieście lokalu, w którym sprawdzili pochodzenie i legalność wykorzystania automatów do gier. Funkcjonariusze zabezpieczyli wszystkie działające w salonie urządzenia, ponieważ jak ustalili, gry te miały charakter losowy i służyły odniesieniu korzyści finansowej. Funkcjonariusze zabezpieczyli dodatkowo ujawnione w salonie pieniądze w kwocie 10 tys. złotych, które prawdopodobnie miały posłużyć jako wypłata wygranych sum na automatach. Właścicielom lokalu zgodnie z Ustawą o Grach Hazardowych za prowadzenie bez zezwolenia gier grozi wysoka kara grzywny lub kara pozbawienia wolności do lat 3. Funkcjonariusze zapowiadają kolejne wspólne działania.

 

Info i foto : KPP Malbork

Katarzyna De Guzman
Przejdź do komentarzy

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Na sygnale


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

 
Przejazdowy
Przejazdowy 31.10.2017, 20:21
Najlepiej niech wszystkie zlikwidują. Żerowanie na słabej ludzkiej psyhice..
Mieszkanka Malborka
Mieszkanka Malborka 30.10.2017, 08:51
Zamknęli 1 punkt, a wystarczy przejść przez osiedle obok centrum, a tam 3 punkty.