Wydanie nr 157/2020, Piątek 5.06.2020
imieniny: pokaż (8 imion)Walter, Waleria, Dobrociech, Bonifacy, Nikanor, Igor, Hildebrand, Hildebranda
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Trzy mecze ligowe malborskiego UKS Bombek SP 3 z Legią Warszawa ! - 30.09.2017

Trzy mecze ligowe malborskiego UKS Bombek SP 3 z Legią Warszawa ! - 30.09.2017 fot. Sławomir Nawrocki
W miniony weekend zawodnicy UKS BOMBEK SP3 rozegrali trzy mecze ligowe z Legią Warszawa w kategorii żak młodszy U-12. W pierwszym meczu nasza drużyna, w której grają także zawodnicy na wypożyczeniu reprezentujący w tym sezonie Malbork z Klubu UKS Wikingowie Elbląg i HUKS Niedźwiadki Gdynia przegrała 2:5, jednak w kolejnym walczyli do końca i odnieśli pierwsze zwycięstwo w rozgrywkach ligowych - 7:5

Trzeci mecz rozegrany został bardzo wcześnie rano z pierwszym zespołem Legii. Po dwóch tercjach na tablicy widniał wynik 2:4, w trzeciej zabrakło siły i doświadczenia, niestety przegraliśmy wysoko 3:12.

Biorąc pod uwagę fakt, że nasi zawodnicy jeszcze nie trenują na lodzie tylko na rolkach (pierwszy trening na lodzie wejdziemy dopiero w połowie listopada) pomimo dwóch przegranych meczy z faworytem z Warszawy drużyna pokazała silny charakter i zaangażowanie.

Wierzymy że w kolejnych meczach pokażemy się z dobrej strony i dopiszemy kolejne zdobyte punkty w tabeli.

Przypomnijmy, że Malbork pierwszy raz w historii wystawił drużynę do rozgrywek PZHL wspólnie z UKS Wikingowie i HUKS Niedźwiadki,  zatem zwycięstwo nad Legią Warszawa było pierwszym wygranym meczem. UKS BOMBEK zajmuje 5 miejsce w tabeli, prowadzi Toruń przed Warszawą, kolejno Gdańsk, Łódź, Malbork Warszawa II, Poznań,  Wrocław i Bydgoszcz.

Malborski zespół wystąpił w składzie: Nadia Ratajczyk,  Michał Król, Michał Muczeński,  Rafał Jaskulski,  Olga Jaskulska,  Jakub Wocial,  Maciej Chojniak, Wojtek Czerniewski,  Cyprian Rabażyński,  Martyna Radczuk,  Miłosz Rukat,  Tymek Górnik,  Tymek Bołtryk, Hubert Buggermann i Maja Brzezińska. 

Kolejne mecze ligowe żaka młodszego już za tydzień w Poznaniu. W żaku starszym ( U-14) 10 zawodników z naszego klubu  w tym roku reprezentować będzie na wypożyczeniu i umowie współpracy między klubami UKS Wikingowie Elbląg, swoje mecze w tej kategorii rozpoczną się 14/15 października w Elblągu z faworytem rozgrywek Sokołami Toruń.

Dwójka zawodników naszego klubu grająca na wypożyczeniu w Toruniu rozegrała także pierwsze mecze w kategorii młodzika wysoko wygrywając z GKS Stoczniowiec Gdańsk 10:0 i 17:3, Michał Nawrocki strzelił 4 bramki i zaliczył 4 asysty, Bartosz Grabara zaliczył czyste konto broniąc bramki Sokołów.

Drużyna w której grają nasi zawodnicy w zeszłym sezonie zdobyła tytuł mistrza Polski w kategorii młodzika.

Hokej dla najmłodszych wspierają:

APF, Leier, Apteka Witaminka, Wobex, Stowarzyszenie Nasz Wielbark, Bar,Bis, Rafał Mączkowski - Awokado, pralnia Eco laguna, sieć sklepów Sokol, Falken, Mc'donalds, Harasimowicz.

 

 

Info i foto : Sławomir Nawrocki

Katarzyna De Guzman
Przejdź do komentarzy

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Hokej


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.