Wydanie nr 217/2020, Wtorek 4.08.2020
imieniny: pokaż (8 imion)Alfred, Mironieg, Perpetua, Maria, Arystarch, Protazy, Dominika, Andrzej
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Nowy Dwór Gdański: Zalane ulice i sklepy, podtopione piwnice. Bilans burzowego poranka. - 27.08.2017

Nowy Dwór Gdański: Zalane ulice i sklepy, podtopione piwnice. Bilans burzowego poranka. - 27.08.2017 fot. Mateusz Grabowski
Ciężko dodzwonić się do nowodworskich strażaków, tyle mają dzisiaj pracy. Burza i ulewny deszcz, który przeszedł nad Nowym Dworem Gdańskim, pokazał niedoskonałości nowej instalacji burzowej.

Najgorsza sytuacja jest na ulicach Kolejowej i Dąbrowskiego, tam woda przelewała się do wnętrza samochodu. Szczęśliwi Ci, którzy nie musieli tamtędy przejeżdżać. Nowa, świeżo wyremontowana ulica Dąbrowskiego, praktycznie cała stoi w wodzie. Byliśmy na tych ulicach godzinę po burzy, okoliczni mieszkańcy opowiadają, że poziom wody był znacznie wyższy kiedy jeszcze trwała. Standardowo zalane były także ulica Bałtycka i Sikorskiego. Na ulicy Gdańskiej, woda wlewała się do sklepów i garażów. Nie wróży to dobrze zważywszy na to, że sezon długotrwałych opadów dopiero przed nami. Zapraszamy do Wideo! Aktualizacja: Drugi filmik i zdjęcia dostaliśmy od pani z ul. Gdańskiej (Karolina Molenda) - dziękujemy!

Mateusz Grabowski
Przejdź do komentarzy

 

 

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Na sygnale


Komentarze (4)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

 
Mieszkaniec M-ka
Mieszkaniec M-ka 04.08.2018, 18:22
Czy ktoś wkońcu weźmie się za fuszerkę, którą odwalili drogowcy na ulicach Chopina Toruńskiej róg Wiślanej. Dokładnie chodzi o te spowalniacze, ktora podczas deszczow blokuja odpływ wody do studzienek kanalizacyjnych, w szczególności widać to na ulicy Wiślanej gdzie nigdy nie był podtopień a teraz woda stoi nawet po małym deszczu, pytanie jeszcze jedno kto odebrał tą robote!!!!!! Panie Burmistrzu przejedzie Pan przez dzielnice Piaski podczas deszczu I zobaczy na co poszły nasze pieniądze, czemu nie zrobią w pierwszej kolejności ulic ichodników, ktore poprawią bezpieczeństwo pieszych no I kierowcow a dopiero na sprawne drogi zainstalować spowalniacze te I tak podczas remontu beda zdemontowane. Kasa wydana w błoto!!!!!!
M-K
M-K 28.08.2017, 10:42
JAK TO TAKA DZIURA TO ZALAŁO......
Inż budowy dróg
Inż budowy dróg 28.08.2017, 07:10
...................jak pada deszcz to jest dużo wody i musi zalewać. Czy wy ćwoki tego nie rozumiecie ?
Herpter23
Herpter23 27.08.2017, 18:58
Czyli jednak to prawda co mówią mieszkańcy, że remont Dąbrowskiego to bubel? Dzięki portalowi dowiadujemy się wielu rzeczy o których nikt by nie wiedział