Wydanie nr 227/2020, Piątek 14.08.2020
imieniny: pokaż (10 imion)Alfred, Euzebiusz, Atanazja, Kalikst, Dobrowoj, Maksymilian, Dobrowoja, Machabeusz, Ursycyn, Majnard
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Malbork : "Kręci mnie bezpieczeństwo nad wodą” - na plaży miejskiej - 09.08.2017

Malbork : fot. KPP Malbork
Policjantka promowała akcję profilaktyczno – edukacyjną pod hasłem „Kręci mnie bezpieczeństwo nad wodą” na plaży miejskiej w Malborku. Funkcjonariuszka rozmawiała z mieszkańcami oraz turystami o bezpieczeństwie podczas wypoczynku nad wodą.

Wszystkim obecnym plażowiczom wręczyła ulotki prewencyjne mówiące o znakach ostrzegawczych mogących pojawić się na tego typu kąpieliskach.

Włączając się w ogólnopolską kampanię pod patronatem Ministra MSWiA- Mariusza Błaszczaka pod nazwą „Kręci mnie bezpieczeństwo” policjanci w dalszym ciągu realizują działania „Bezpieczne Wakacje 2017”, których celem jest przeciwdziałanie tragicznym w skutkach zdarzeniom związanym z letnim wypoczynkiem oraz zapobieganie wypadkom komunikacyjnym.

Akcja kierowana jest do wszystkich mieszkańców powiatu oraz turystów, przede wszystkim do dzieci i młodzieży.

W środę Funkcjonariuszka z Komendy Powiatowej Policji w Malborku w ramach akcji „Kręci mnie bezpieczeństwo nad wodą”, spotkała się z mieszkańcami oraz turystami przebywającymi na plaży miejskiej w Malborku. Policjantka instruowała najmłodszych jak zachowywać się nad wodą, zwracała uwagę aby wybierać tylko strzeżone kąpieliska i stosować się do regulaminu i znaków ustawionych na plażach. Wszyscy plażowicze otrzymali ulotki „Kręci mnie bezpieczeństwo nad wodą"

 

Info i foto : KPP Malbork

Katarzyna De Guzman
Przejdź do komentarzy

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Na sygnale


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.