Wydanie nr 196/2020, Wtorek 14.07.2020
imieniny: pokaż (11 imion)Marcelin, Ulryk, Kamil, Tuskana, Franciszek, Dobrogost, Kosma, Marceli, Izabela, Damian, Angelina
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Niebezpieczny poniedziałek na malborskich drogach. Dachowanie i stłuczka trzech aut – 25.07.2017

Niebezpieczny poniedziałek na malborskich drogach. Dachowanie i stłuczka trzech aut – 25.07.2017 fot. PSP Malbork
Poniedziałek okazał się niebezpieczny na malborskich drogach. Strażacy wyjechali do dachowania i chwilę później do stłuczki trzech aut.

- W dniu 24 lipca 2017 roku około godziny 11.50 i 12.55 na terenie powiatu malborskiego miały miejsce dwa wypadki drogowe. Pierwszy wypadek wydarzył się na drodze krajowej nr 22 za Starym Polem w kierunku Elbląga, gdzie samochód osobowy Citroen dachował i wjechał na pobliskie pole uprawne. Działania zastępów JRG Malbork oraz zastępu OSP Stare Pole polegały na odłączeniu akumulatora w pojeździe, udzieleniu pomocy medycznej dwóm osobom poszkodowanym i przekazaniu ich zespołom ratownictwa medycznego, które przybyły na miejsce wypadku. Po usunięciu resztek powypadkowych z jezdni zastępy JRG Malbork zostały zadysponowane do kolejnego zdarzenia, które miało miejsce na drodze krajowej nr 55 w Malborku w pobliżu skrzyżowania z ulicą Szwedzką. W tym zdarzeniu brały udział 3 samochody osobowe marki Fiat, Volkswagen oraz Toyota. Jedna osoba poszkodowana w tym wypadku została zabrana do szpitala przed przybyciem naszych zastępów. Działania ratownicze polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, odłączeniu akumulatorów, wprowadzeniu ruchu wahadłowego na drodze oraz przywróceniu bezpiecznego ruchu na drodze. Przypuszczalną przyczyną wypadków było niezachowanie zasad bezpieczeństwa w ruchu drogowym - informuje zastępca komendanta PSP Malbork, mł.bryg. Janusz Leszczewski.

Robert Bychowski
Przejdź do komentarzy

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Na sygnale


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.