Wydanie nr 226/2020, Czwartek 13.08.2020
imieniny: pokaż (11 imion)Radomiła, Hipolit, Sekundyn, Hipolita, Kasjan, Adriana, Helena, Wojbor, Jan, Diana, Radegunda
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Malbork : Wspólne kontrole miejsc wypoczynku dzieci - 11.07.2017

Malbork : Wspólne kontrole miejsc wypoczynku dzieci - 11.07.2017 fot. KPP Malbork
Policjanci wspólnie z pracownikami Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej prowadzą działania ukierunkowane na zapewnienie bezpieczeństwa dzieci i młodzieży spędzających wakacje w mieście. W piątek przedstawiciele instytucji sprawdzili warunki bytowe dzieci przebywających na półkolonii na terenie miasta oraz skontrolowali akweny wodne. Działania profilaktyczno-kontrolne pn. „Pieszy” realizowali także policjanci ruchu drogowego.

Jak co roku policjanci podejmują wiele działań profilaktycznych, których celem jest zapewnienie bezpieczeństwa dzieci i młodzieży oraz turystów korzystających z wypoczynku letniego. W miniony piątek policjanci wspólnie z pracownikami Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej kontrolowali miejsca wypoczynku dzieci i młodzieży.

Przedstawiciele służb sprawdzili jedną z  placówek na terenie miasta, która zorganizowała dla najmłodszych półkolonie. Obiekt został skontrolowany pod względem bezpieczeństwa i warunków sanitarnych. Organizator półkolonii otrzymał materiały informacyjne o zasadach bezpieczeństwa podczas wakacji. W ramach piątkowych działań funkcjonariusze skontrolowali akweny wodne zwracając uwagę na bezpieczeństwo osób wypoczywających nad wodą, z kolei policjanci ruchu drogowego przeprowadzili działania pn. „Bezpieczny Pieszy”.

 

 

Info i foto : KPP Malbork

Katarzyna De Guzman
Przejdź do komentarzy

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Na sygnale


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.