Wydanie nr 149/2020, Czwartek 28.05.2020
imieniny: pokaż (9 imion)Heladiusz, Wilhelm, Emil, Priam, Wiktor, Ignacy, German, Augustyn, Jaromir
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

KSC "Słodki Smok" Malbork z medalem na I Mistrzostwach Smoczych Łodzi „Dragony 2017".

  • Wydanie nr 149/2020
  • 30 maja 2017, 09:52
  • Kamil Stuczyński, trener KSC "Słodki Smok" Malbork
  • SportWodne
  • 1 komentarz
KSC fot. KSC "Słodki Smok" Malbork
W dniu 27.05 na torze regatowym Malta w Poznaniu odbyły się I Mistrzostwa Smoczych Łodzi „Dragony 2017". Jedną z drużyn, które wystartowały w tychże zawodach był malborski klub KSC "Słodki Smok".

Tak zawody relacjonuje trener drużyny, Kamil Stuczyński:

" Zgłosiliśmy osadę w kategorii mikst, załoga składała się z 10 osób wiosłujących, w tym 4 kobiet, dobosza oraz sternika. Zdecydowaliśmy się postawić na świeżą krew i nasza drużyna w większej części składała się z juniorów w przedziale wiekowym 15-18 lat. Po wielu emocjonujących biegach zawody skończyliśmy zdobywając świetne, trzecie miejsce w naszej kategorii. Nasi zawodnicy spisali się znakomicie, a w finale do zdobycia pierwszego miejsca zabrakło nam niespełna 3 sekund. Biorąc pod uwagę młody wiek zawodników, jest to bardzo dobry rezultat, który zwiastuje emocjonującą walkę na następnych zawodach. W tym miejscu chcielibyśmy podziękować Krajowej Spółce Cukrowej, która pokryła wszystkie koszty zawodów, włącznie z transportem. Cieszymy się z sukcesu w Poznaniu, ale po zawodach nie odpoczywamy, tylko dalej ciężko trenujemy przed kolejnymi zawodami, które zresztą odbędą się na 'naszej' wodzie, w Malborku."

"Słodki Smok" serdecznie zaprasza na zawody, które odbywać się będą 03.06 od godziny 11:00 pomiędzy malborskimi mostami drogowymi i kładką. Serdecznie zapraszamy również na nasze treningi, które odbywają się w poniedziałki, środy i piątki o godzinie 18:00 na plaży miejskiej w Malborku.  

Kamil Stuczyński, trener KSC "Słodki Smok" Malbork
Przejdź do komentarzy
Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wodne


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

 
Kibic
Kibic 30.05.2017, 12:39
Brawo Wy :)