Wydanie nr 273/2020, Wtorek 29.09.2020
imieniny: pokaż (17 imion)Cyriak, Dadzbog, Dadzboga, Lutwin, Dariusz, Franciszek, Fraternus, Gabriel, Gajana, Grimbald, Michalina, Michał, Mikołaj, Rafał, Rypsyma, Teodota, Ludwin
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Zapraszamy na II Staropolski Bieg i Marsz Nordic Walking "Żyj Zdrowo" w Starym Polu – już ruszyły zapisy!!! - 13.05.2017

Już po raz drugi Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Starym Polu oraz Zespół Szkół w Starym Polu organizują Staropolski Bieg i Marsz Nordic Walking „Żyj Zdrowo”. Patronat Honorowy nad wydarzeniem objął Wójt Gminy Stare Pole - Marek Szczypior.

13 maja 2017 r. do udziału w imprezie zapraszamy zarówno doświadczonych biegaczy, jak i tych początkujących oraz wszystkich, którzy chcą aktywnie spędzić wolny czas.  Celem tego przedsięwzięcia jest propagowanie zdrowego stylu życia oraz aktywnych form czynnego wypoczynku i rekreacji ruchowej dla mieszkańców gminy i okolic. Zawody zostaną przeprowadzone na trasie ubiegłorocznej, którą stanowią ulice Starego Pola (2 całe pętle o łącznej długości 5 kilometrów). Start i meta biegu na stadionie sportowym w Starym Polu przy ul Bema 6.

Po sportowej rywalizacji organizatorzy zapewniają puchary dla najlepszych zawodników w poszczególnych kategoriach wiekowych oraz dla wszystkich uczestników biegu i marszu unikatowe medale, posiłek regeneracyjny i szanse na wylosowanie atrakcyjnych nagród między innymi ROWERU FIRMY FOLTA.

Ponadto: stoiska ze zdrową żywnością oraz stoisko pomiaru ciśnienia.

Serdecznie zapraszamy do udziału w biegu, a  mieszkańców zachęcamy do gorącego dopingowania biegaczy i maszerów na trasie.

 

Program biegu i marszu głównego:

  • 08:00 – 11:00 – otwarcie biura zawodów;
  • 11:30 – wspólna rozgrzewka;
  • 11:50 – uroczyste otwarcie;
  • 12.00 – start biegu i marszu Nordic Walking na 5 km;
  • 13.30 – regulaminowe zakończenie biegu oraz marszu NW;
  • 14:00 – dekoracja laureatów, losowanie atrakcyjnych nagród wśród wszystkich uczestników biegu i marszu, zakończenie imprezy.

 

Zgłoszenia do biegu i marszu głównego prowadzone są drogą elektroniczną na stronie: https://elektronicznezapisy.pl/ do 7 maja 2017r.

 

Biegowi głównemu towarzyszyć będą biegi dziecięce i młodzieżowe. Udział młodych sportowców jest bezpłatny. 

 

Poniżej zapraszamy do zapoznania się z regulaminem i mapką dla biegu głównego oraz biegu dla dzieci i młodzieży.

Dawid Bochon
Przejdź do komentarzy

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Zapowiedzi


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.