Wydanie nr 159/2020, Niedziela 7.06.2020
imieniny: pokaż (11 imion)Lukrecja, Paweł, Anna, Robert, Jarosław, Antoni, Hadriana, Wisław, Ciechomir, Wiesława, Piotr
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Zmiany w terminarzu rozgrywek Dwa mecze Polskiego Cukru Pomezanii … … PRZEŁOŻONE

Podczas meczu rozgrywanego ostatnio w Malborku (25.03.2017r.) informowaliśmy, że na kolejny mecz w hali Gimnazjum Nr 3 zapraszać będziemy za około miesiąc, czyli29 kwietnia. Przez ostatnich kilka dni sytuacja zmieniła się jednak na tyle, że czujemy się w obowiązku poinformowania o zmianach terminów, które dotyczą zespołu malborskiego.

Oto one:

W sobotę 08. kwietnia, o czym informowaliśmy, zespół malborski rozgrywać będzie w Płocku zaległy mecz XIV kolejki z ORLEN WISŁĄ II.

 

Na kolejną potyczkę zespołu spod znaku POLSKIEGO CUKRU zapraszam natomiast już w czwartek 13 kwietnia na godzinę 19:30.

Wówczas to w hali Gimnazjum Nr 3 malborczycy podejmować będą zespół SOKOŁA-BROWAR Kościerzyna. Mecz ten objęty jest programem ostatniej – XXVI kolejki sezonu, która przewidziana jest na dzień 20 maja. Malborczycy rozegrają go jeszcze przed zbliżającymi się świętami.

Świąteczny weekend to oczywiście termin wolny od rozgrywek ligowych.

 

22 – 23. 04. 2017r.

XXIII kolejka w ramach której podopieczni Igora Stankiewicza rozgrywać będą rewanżowe – wyjazdowe spotkanie z Kancelarią Andrysiak STAL Gorzów Wielkopolski.

XXIV kolejka przewidziana jest na weekend 29 – 30 kwietnia. Malborczycy natomiast swój mecz z programu tej kolejki rozgrywać będą w Hali Gimnazjum Nr 3 już w czwartek 27. kwietnia o godzinie 19:30.

Rywalem podopiecznych Igora Stankiewicza będzie wówczas walczący o zachowanie pierwszoligowego statusu beniaminek - GKS Żukowo.

Rozgrywki sezonu 2016 / 2017 zespół Polskiego Cukru-Pomezanii zakończy meczem wyjazdowym w Poznaniu. Do stolicy Wielkopolski malborczycy udadzą się w sobotę 13 maja.

 

Zmiany terminów podyktowane są przyczynami obiektywnymi związanymi z harmonogramem wykorzystania hali sportowej, ale i z rodzinnymi oraz zawodowymi sprawami zawodników malborskiej ekipy. Te nowe terminy uzgodnione wcześniej zostały z Kierownictwami zespołów przyjezdnych i spotkały się ze zdecydowaną akceptacją.

Zaakceptowane też zostały przez organ prowadzący rozgrywki, czyli Kolegium Ligi ZPRP.

My natomiast mamy nadzieję, że w zmienionych terminach meczów w Malborku, kibiców na trybunach malborskiej hali nie zabraknie.

Tomasz Grabowski
Przejdź do komentarzy

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Piłka ręczna


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.