Wydanie nr 224/2020, Wtorek 11.08.2020
imieniny: pokaż (7 imion)Lukrecja, Herman, Włodzimierz, Tyburcja, Zuzanna, Ligia, Aleksander
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Malbork. Ukrywali się przed policją wpadli na Placu Słowiańskim - 25.03.2017

Malbork. Ukrywali się przed policją wpadli na Placu Słowiańskim - 25.03.2017 fot. https://pixabay.com
W sobotę policjanci z Malborka zatrzymali 3 osoby, które ukrywały się przed wymiarem sprawiedliwości, aby uniknąć kary. Mężczyźni to mieszkańcy powiatu malborskiego, którzy byli poszukiwani nakazami doprowadzenia do najbliższego zakładu karnego. Wszyscy zatrzymani spędzili noc w policyjnym areszcie skąd zostaną przewiezieni do zakładu karnego w którym spędzą najbliższe miesiące.

W minioną sobotę policjanci Zespołu Patrolowo-Interwencyjnego Komendy Powiatowej Policji w Malborku zatrzymali trzech mieszkańców powiatu, którzy ukrywali się przed wymiarem sprawiedliwości. Jako pierwszy parę minut po 11.00 na Placu Słowiańskim w Malborku został zatrzymany 52-latek, poszukiwany na podstawie zarządzenia wydanego przez Prokuraturę Rejonową w Malborku.

Tego samego dnia po popołudniu w ręce policjantów wpadli kolejni poszukiwani mężczyźni. Wobec zatrzymanego 42-latka i 39–latka, sąd wydał nakaz doprowadzenia do zakładu karnego celem odbycia kary za popełnione przestępstwa lub wykroczenia.

Wszyscy zatrzymani zostali przewiezieni na komendę gdzie noc spędzili w policyjnym areszcie. Dzisiaj zostaną przewiezieni do zakładu karnego, gdzie spędzą najbliższe miesiące. Policjanci codziennie kontrolują i sprawdzają miejsca przebywania osób poszukiwanych, a ich zatrzymanie w wielu przypadkach jest tylko kwestią czasu.

 

Informacja : KPP Malbork 

Katarzyna De Guzman
Przejdź do komentarzy

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Na sygnale


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.