Wydanie nr 270/2020, Sobota 26.09.2020
imieniny: pokaż (6 imion)Euzebiusz, Majnard, Cyprian, Kacper, Kasper, Damian
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Stypendia dla najlepszych sportowców z Malborka. Burmistrz wyróżnił 17 osób z terenu naszego miasta - 24.03.2017

Stypendia dla najlepszych sportowców z Malborka. Burmistrz wyróżnił 17 osób z terenu naszego miasta - 24.03.2017 fot. TvMalbork.pl
W piątek 24 marca Burmistrz Miasta Malborka Marek Charzewski w sali obrad Urzędu Miasta wręczył oficjalne akty nadania stypendiów dla najlepszych malborskich sportowców . Stypendia zostały przyznane na podstawie Uchwały Nr VI/45 Rady Miasta Malborka z dnia 19 marca 2015 r. W tym roku jest to największa od trzech lat liczba nagrodzonych sportowców, którzy osiągając wysokie wyniki sportowe spełnili kryteria regulaminu uchwały

Stypendia Burmistrza Miasta otrzymali:


Zespól siatkarek UKS Orzeł Malbork za zdobycie II miejsca podczas Mistrzostw Polski Juniorek w składzie: Julia Balewicz, Marta Błaszczyk, Dagmara Dąbrowska, Aleksandra Droździak, Monika Fedusio, Daria Grochowska, Klaudia Kostkowska, Natalia Krupa, Agata Michalewicz, Paulina Rekowska, Michalina Sikora, Aleksandra Żurawska. 

Alicja Krauze z Malborskiego Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego za zdobycie tytułu Wicemistrzyni Polski Juniorek Młodszych w Pływaniu na dystansie 800 metrów stylem dowolnym,

Marta Krawczyńska Pomerania Szczecin , I miejsce w Mistrzostwach Polski Seniorów w biegu na 10000m
Zawodnicy MKS Rzemieślnik: Bartosz Samp , III miejsce podczas Mistrzostw Polski Seniorów w Podnoszeniu Ciężarów Karol Klimaszewski, II miejsce podczas Mistrzostw Polski Juniorów w Podnoszeniu Ciężarów

Hubert Philipp z Malborskiego Klubu Kyokushin Karate za zdobycie I miejsca podczas Mistrzostw Polski Karate Kyokushin.

 

opis: 82-200.pl

Dawid Bochon
Przejdź do komentarzy

 

 

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Pozostałe


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

 
arc
arc 27.03.2017, 22:05
Jest i Marek Leser. A bezrobocie 16 proc. wstyd,,zgarniac kase nie robiac nic..