Wydanie nr 216/2020, Poniedziałek 3.08.2020
imieniny: pokaż (5 imion)Nikodem, Nikodema, Szczepan, Lidia, Piotr
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Malbork. Ukradli damski rower w centrum miasta - 13.03.2017

Malbork. Ukradli damski rower w centrum miasta - 13.03.2017 fot. KPP Malbork
Policjanci zespołu patrolowo – interwencyjnego malborskiej komendy kilka minut po zdarzeniu zatrzymali trzech mężczyzn, którzy ukradli damski rower w centrum miasta. Złodzieje wpadli na gorącym uczynku, gdy prowadzili rower ulicą. Młodzi mężczyźni trafili do policyjnego aresztu i usłyszeli zarzuty kradzieży.

Dzięki policyjnej interwencji, odzyskany przez funkcjonariuszy jednoślad jeszcze tego samego dnia wrócił do właściciela. Za popełnienie tego przestępstwa mężczyznom grozi teraz do 5 lat pozbawienia wolności.

W poniedziałek 13 marca br. w godzinach wieczornych policjanci zespołu patrolowo – interwencyjnego malborskiej komendy zauważyli trzech dziwnie zachowujących się mężczyzn, którzy szli z rowerem w centrum miasta.

Policjanci natychmiast podjęli interwencje wobec mężczyzn, którzy przyznali, że kilka minut wcześniej zerwali z roweru zabezpieczenie a następnie ukradli go spod budynku znajdującego się przy głównym deptaku w mieście.

Funkcjonariusze zatrzymali 19-latka i dwóch 20 latków, a następnie doprowadzili ich do komendy, gdzie spędzili noc w policyjnym areszcie. Malborscy śledczy przedstawili im zarzuty kradzieży. Odzyskany przez policjantów jednoślad wrócił już do swojego właściciela.

Za popełnienie tego przestępstwa mężczyznom grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

Pamiętajmy! Chcąc zabezpieczyć rowery korzystajmy z mocnych i profesjonalnych blokad, dzięki którym w znacznym stopniu możemy ograniczyć ryzyko kradzieży. Im więcej czasu i kłopotu zabierze złodziejowi kradzież, tym mniejsze prawdopodobieństwo, że jednoślad stracimy.

 

Info : KPP Malbork

Katarzyna De Guzman
Przejdź do komentarzy

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Na sygnale


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.