Wydanie nr 224/2020, Wtorek 11.08.2020
imieniny: pokaż (7 imion)Lukrecja, Herman, Włodzimierz, Tyburcja, Zuzanna, Ligia, Aleksander
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Małżeństwo z Malborka zatrzymane za kradzież samochodu w powiecie gdańskim. - 06.03.2017

Małżeństwo z Malborka zatrzymane za kradzież samochodu w powiecie gdańskim. - 06.03.2017 fot. KPP Malbork
Policjanci zatrzymali młode małżeństwo z powiatu malborskiego, które w miniony poniedziałek ukradli samochód marki Audi 80 z jednego z parkingów osiedlowych na terenie miasta.

W tym samym dniu, gdy doszło do kradzieży, mężczyzna przemalował sprayem oraz markerem przerobił tablice rejestracyjną. 26-latek i 24 latka zostali zatrzymani przez policjantów po tym jak zatankowali skradzione auto na jednej ze stacji w powiecie gdańskim. Dzięki szybkiej reakcji policjantów z Pruszcza Gdańskiego 
malborscy kryminalni jeszcze tego samego dnia doprowadzili parę złodziei do komendy w Malborku.

Podejrzani o kradzież z włamaniem usłyszeli już zarzuty. Dodatkowo 26-latek odpowie za sfałszowanie tablicy rejestracyjnej. Za kradzież z włamaniem grozi kara do 10 lat więzienia, za podrobienie znaku identyfikującego grozi do 3 lat więzienia.

W ubiegły poniedziałek dyżurny malborskiej komendy otrzymał zgłoszenie o kradzieży Audi 80, z jednego z parkingów osiedlowych na terenie miasta. Właściciel auta wycenił wartość samochodu na kwotę 4 tys. złotych. 

Sprawą natychmiast zajęli się kryminalni zajmujący się zwalczaniem przestępczości samochodowej. Następnego dnia podejrzani o kradzież auta zostali zatrzymani przez policjantów na jednej ze stacji w powiecie gdańskim. 26-latek i 24 latka zatankowali na stacji skradzione auto, po czym nie płacąc za paliwo chcieli odjechać.

Dzięki szybkiej reakcji policjantów z Pruszcza Gdańskiego malborscy kryminalni jeszcze tego samego dnia doprowadzili parę złodziei do komendy w Malborku. Młode 
małżeństwo spędziło noc w policyjnym areszcie. Skradzione auto, które podejrzany przemalował sprayem oraz markerem przerobił tablice rejestracyjną funkcjonariusze zabezpieczyli na parkingu policyjnym w Pruszczu Gdańskim.

Malborscy kryminalni ustalili, że mężczyzna na swoim koncie posiada inne podobne przestępstwa dotyczące m.in. kradzieży pojazdów oraz fałszowania pieniędzy. W środę 26-letni mieszkaniec Malborka usłyszał zarzuty kradzieży z włamaniem oraz przerobienia znaku identyfikacyjnego. 24 letnia kobieta odpowie za kradzież z włamaniem do pojazdu.

Za kradzież z włamaniem grozi kara do 10 lat więzienia, za podrobienie znaku identyfikującego grozi kar więzienia do lat 3.

Info : KPP Malbork

Katarzyna De Guzman
Przejdź do komentarzy

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Na sygnale


Komentarze (4)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

 
Kajoj
Kajoj 17.05.2019, 21:14
A ta dziewczyna to ładna jest? Nałożyć jej pomarańczowy kombinezon i ten w czarno-białe paski, jedno częściowy, lub dwu-częściowy. A potem ją ruchać, po ruchałbym i po zapinałbym, te wszystkie ładne więźniarki razem z nią. A następnie ja bym walił konia na ich widok, w prezerwatywie bo zbieram takie. A i jeszcze bym je sobie pomacał i po molestował je i wsadziłbym im palec do dziurki. Żeby poczuły prawdziwą więzienną karę...
Ziutek
Ziutek 12.03.2017, 12:15
Fajne małżeństwo.Prawda ?
Maniek
Maniek 11.03.2017, 18:16
Tak to oni.
oooooo
oooooo 11.03.2017, 10:21
Agnieszka i Witek to wy?