Wydanie nr 217/2020, Wtorek 4.08.2020
imieniny: pokaż (8 imion)Alfred, Mironieg, Perpetua, Maria, Arystarch, Protazy, Dominika, Andrzej
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Malbork: Stan przedzawałowy i transport helikopterem do szpitala. Zobacz wideo – 26.01.2017

Dzisiaj około godziny 8 przy ulicy de Gaulle'a w Malborku wylądował śmigłowiec LPR. Mieszkaniec Malborka potrzebował szybkiej pomocy.

Zespół ratowniczy z lotniczego pogotowia przyleciał do Malborka w celu przetransportowania 59-letniego mężczyzny do szpitala. Ze wstępnych informacji wynika, że był to stan przedzawałowy. Na miejscu działali również strażacy, którzy zabezpieczyli miejsce lądowania.

  • czasowo ruch na drodze wojewódzkiej 515 został zablokowany – informuje mł.bryg. Janusz Leszczewski, rzecznik PSP Malbork.

Poniżej film zarejestrowany telefonem ze startu śmigłowca LPR oraz zdjęcia przesłane przez widza.

Robert Bychowski
Przejdź do komentarzy

 

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Na sygnale


Komentarze (9)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

 
Zuza
Zuza 27.01.2017, 07:57
A cos to za ważna osobistość była,do normalnego śmiertelnika nikt nie wolałby helikoptera.Ciekawego w którym szpitalu został umieszczony No jezeli w Malborskim to karetka byłoby szybciej i o wiele taniej.Wszystko dla reklamy.A moze by tak zacząć ludzi naprawdę leczyć.
ktoś
ktoś 02.02.2017, 11:07 (odpowiedź do Zuza)
Pani Zuzanno, gdyby nie zdążyli do umierającego też pewnie Pani by była niezadowolona. Zdążyli, też źle. Może już taka Pani natura że nic Panią nie cieszy, albo jest Pani może skrzywdzona przez życie, nie biorąc pod uwagę że ktoś z rodziny może czytać Pani wpis i może być komuś po prostu przykro. Dla Pani wiadomości jest to ''ważna osobistość'' - bo każdy człowiek jest ważny!!! Trochę empatii Pani Zuzanno.
Sylwia
Sylwia 27.01.2017, 20:05 (odpowiedź do Zuza)
Droga Pani, są pewne medyczne przesłanki, które nakazują przetransportowanie pacjenta śmigłowcem. Nie leciał on zapewne kilometr dalej... Skoro zespół obecny na miejscu postanowił podjąć takie działania zapewne miał ku temu powody, a mianowicie życie pacjenta było zagrożone. Nie był to na pewno "stan przedzawałowy" tutaj autora tekstu poniosła fantazja, bo taki termin w medycynie nie istnieje, ale zapewniam Panią, że nie musiała to być "ważna osobistość" żeby zadysponować LPR.
Paramedic
Paramedic 26.01.2017, 21:02
Kto mi powie co to jest stan przedzawałowy...
Zakładam że to coś związane z górnictwem, bo z fizjologią i patofizjologią, i ogólnie w medycznym aspekcie taki termin nie istnieje
Medyk
Medyk 26.01.2017, 14:58
Nie istenieje coś takiego w medycynie jak STAN PRZEDZAWAŁOWY!! Każdy z nas kto nie miał dotychczas zawału serca to ma stan przedzawałowy. Albo ma się zawał serca albo nie...
Wiesiek
Wiesiek 26.01.2017, 17:44 (odpowiedź do Medyk )
pewnie zabrali go śmigłowcem bo się super czuł
Sylwia
Sylwia 26.01.2017, 10:52
Brawo dla naszych służb za szybką interwencje super super