Wydanie nr 224/2020, Wtorek 11.08.2020
imieniny: pokaż (7 imion)Lukrecja, Herman, Włodzimierz, Tyburcja, Zuzanna, Ligia, Aleksander
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

GDAŃSK: Bomba w Sądzie Okręgowym w Gdańsku? Trwa kontrola policji – budynek zamknięty – 25.01.2017

GDAŃSK: Bomba w Sądzie Okręgowym w Gdańsku? Trwa kontrola policji – budynek zamknięty – 25.01.2017 fot. SO w Gdańsku/KMP w Gdańsku
Obecnie praca Sądu Okręgowego w Gdańsku jest mocno utrudniona. Wszystko za sprawą alarmu bombowego, do którego doszło nad ranem.

AKTUALIZACJA 25.01.2017 godz. 12.58

Informujemy, że alarm bombowy przeprowadzony w Sądzie Okręgowym w Gdańsku został odwołany o godz. 11.30. Żadnego materiału wybuchowego nie znaleziono.

 

Dziś ok. godz. 9.00 na policję Gdańską wpłynęło powiadomienie o podłożeniu bomby w Sądzie Okręgowym w Gdańsku przy ul. Nowe Ogrody. Prawdopodobnie informator udzielił informacji telefonicznej. Na miejscu patrole policji badają sprawę. Na te chwilę nie zarządzono ewakuacji. Budynek jest zamknięty.

 

- Alarm bombowy dotyczy tylko gmachu Sądu Okręgowego przy ul. Nowe Ogrody w Gdańsku – informuje mł. asp. Lucyna Rekowska, z Komendy Miejskiej Policji w Gdańsku. - Nie ma zawiadomień o innych zagrożonych nieruchomościach czy instytucjach. Trwają czynności. Budynek jest sprawdzany m.in. przez policjantów m.in. grupę pirotechniczną, na co dzień pracujących w sądzie: funkcjonariuszy z Wydziału Konwojowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Gdańsku oraz policjantów Komisariatu Policji na Suchaninie w Gdańsku.

 

Obecnie nie znaleziono żadnych ładunków. O dalszym przebiegu akcji będziemy informować.

redakcja_
Przejdź do komentarzy

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Na sygnale


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.