Wydanie nr 194/2020, Niedziela 12.07.2020
imieniny: pokaż (11 imion)Feliks, Paweł, Leon, Epifania, Jan Gwalbert, Leona, Weronika, Euzebiusz, Andrzej, Henryk, Natan
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Malborscy hokeiści rywalizowali z najlepszymi zawodnikami w Polsce - 28-30.12.2016

Malborscy hokeiści rywalizowali z najlepszymi zawodnikami w Polsce - 28-30.12.2016 fot. UKS Bombek SP3 Malbork
Malborscy hokeiści na turniejach międzynarodowych. 28-30 grudnia dziewięciu hokeistów UKS Bombek SP3 uczestniczyła w międzynarodowym turnieju hokeja na lodzie w Jastrzębiu Zdrój rocznika 2005. W zawodach brały udział zespoły z Czech, Kadra Moraw, Kadra Śląsk I, Łódź, Liberec, Kadra Śląsk II. Nasza wspólna drużyna UKS Bombek Malbork/HUKS Niedźwiadki Gdynia zajęła ostatecznie V miejsce. Nasi młodzi hokeiści mieli możliwość rywalizacji z najlepszymi zawodnikami w Polsce z tego rocznika, jesteśmy pewni, że zdobyte podczas turnieju doświadczenie zaowocuje w przyszłości dobrymi wynikami.

W zawodach brali udział: Nadia Ratajczyk, Łukasz Piór, Bartosz Seńko, Adrian Czarniak, Kacper Dorobek, Mateusz Mozołowski, Marcin Cybulski, Michał Muczeński i Miłosz Rukat. Turniej organizowany był przez PZHL i Ministerstwo Sportu i Turystyki. Żak młodszy wznawia rozgrywki 25/26 stycznia meczem z ŁKH w Łodzi. Wcześniej nieco starsi koledzy grający na wypożyczeniu w Klubie Sokoły Toruń rozgrywali swoje mecze w Czechach i w Toruniu. Michał Nawrocki w dniach 19-21 grudnia uczestniczył w Turnieju międzynarodowym w miejscowości Bilina, gdzie rywalizował w silnie obsadzonych zawodach z najlepszymi zawodnikami z Czech i Słowacji zajmując ostatecznie 6 miejsce. Michał w turnieju strzelił 3 bramki. Kilka dni później 25-27 grudnia w Toruniu Michał i Bartek Grabara zagrali w międzynarodowym turnieju hokeja na lodzie

Christmas Cup 2016 rocznik 2001 z udziałem drużyn z Rosji, Białorusi, Litwy, Izraela, Ukrainy. A już w najbliższy weekend rozegrana zostanie VI kolejka Regionalnej Ligi Hokeja na Lodzie w Malborku.

  • Godz 8'00 mecz I - Bombers Malbork - TH Gryf Gardeja,
  • Godz 9'30 mecz II - Marvin's Oliwa Gdańsk - Grom Morąg,
  • Godz 11'00 mecz III - Media Team Gdańsk - Grizzlies Gdynia,pauza - UKS Bombek/Niedźwiadki Gdynia.

Zapraszamy do kibicowania na lodowisko miejskie OSiR.

15 stycznia jak co roku tradycyjnie Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy na Lodowisku w Malborku. Hokej najmłodszych w Malborku wspierają : Apteka Witaminka – Mariusz Tuszakowski, Urząd Miasta Malborka, OSiR, Stowarzyszenie Nasz Wielbark, nc+APF, Falken, Leier, Związek Plantatorów Buraka Cukrowego, Sieć Sklepów Sokół, Wobex, Usługi Ogólnobudowlane - Rafał Mączkowski, TV Malbork, Radio Malbork, Bar BIS, McDonald's oraz Pralnia Eko Laguna, ASO Harasimowiczs.c,Rydwan, Awocado Restauracja i Pizzeria,Sport Rebel Ruda Śląska.

Informacja: UKS Bombek SP3 Malbork

Dawid Bochon
Przejdź do komentarzy

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Hokej


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.