Wydanie nr 191/2020, Czwartek 9.07.2020
imieniny: pokaż (22 imiona)Lukrecja, Zenona, Sylwia, Anatola, Adolfina, Anatolia, Weronika, Ludwika, Patrycjusz, Róża, Zenon, Florianna, Floriana, Hieronim, Mikołaj, Lucja, Teodoryk, Antoni, Kornel, Korneli, Korneliusz, Barbara
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Bartosz Grabara i Michał Nawrocki z UKS Bombek SP3 Malbork uczestniczyli w hokejowym Campie dla zawodników i trenerów organizowanym przez Polski Związek Hokeja na Lodzie oraz miasto Toruń - 27-28.08.2016

Bartosz Grabara i Michał Nawrocki z UKS Bombek SP3 Malbork uczestniczyli w hokejowym Campie dla zawodników i trenerów organizowanym przez Polski Związek Hokeja na Lodzie oraz miasto Toruń - 27-28.08.2016 fot. UKS Bombek SP3 Malbork
Dwójka zawodników UKS Bombek SP3 Bartosz Grabara i Michał Nawrocki uczestniczyła w hokejowym Campie dla zawodników i trenerów organizowanym przez Polski Związek Hokeja na Lodzie oraz miasto Toruń.

Treningi prowadzili jedni z najlepszych trenerów NHL z Kanady: Todd Woodcroft członek sztabu szkoleniowego Szwecji na wrześniowy Puchar Świata, zwycięzca Pucharu Stanleya z Los Angeles Kings oraz zdobywca złotego medali w MŚ z reprezentacją Kanady, Jordan Sigalet trener bramkarzy w Calgary Flames, jeden z najbardziej cenionych trenerów bramkarzy na świecie, były bramkarz Boston Bruins, Jeremy Clark dwukrotny zdobywca Pucharu Stanleya z Los Angeles Kings, Jamie Pringle asystent trenera w Calgary Flames, mistrz świata, były trener Florida Panthers, Martin Hlinka niezwykle doświadczony były hokeista, grał przez 15 lat w różnych klubach na całym świecie. Wcześniej, na początku sierpnia grupa ponad 30 zawodników UKS Bombek intensywnie przygotowywała się do sezonu na zgrupowaniu w Chojnicach. Ostatnie dwa tygodnie wakacji nasi zawodnicy trenowali już na lodzie w Gdańsku, Toruniu i Poznaniu. W tym roku aż 24 zawodników naszego Klubu będzie uczestniczyło w rozgrywkach PZHL w sezonie 2016/2017 w trzech kategoriach wiekowych: żak młodszy, żak starszy i młodzik. Aby mieć możliwość rywalizacji na lodzie już od września nasi zawodnicy zostali wypożyczeni do innych klubów (żak młodszy - PTH Koziołki Poznań, żak starszy - SMS Sokoły Toruń i PTH Poznań, oraz młodzik - GKS Stoczniowiec Gdańsk). Najmłodsza grupa zawodników - minihokej - rywalizację w swojej grupie wiekowej rozpocznie w listopadzie, już na lodowisku OSiR w Malborku. Pierwsze mecze w kategorii żak i młodzik nasi zawodnicy rozpoczną 16/17 września. Tydzień wcześniej w Malborku na rolkowisku miejskim OSiR rywalizować będą rolkarze. Udział w dwudniowych zawodach 10/11 września potwierdziły zespoły : Grizzlies Gdynia, Media Team Gdańsk, Grom Morąg, Roller Chojnice, GKH Gdynia, Sparta Szczecin, UKS Bombek SP3 i Bombers Malbork. Rywalizować między sobą też będą najmłodsi zawodnicy z Klubu UKS Bombek SP3 oraz HUKS Niedźwiadki Gdynia. Organizatorem zmagań jest UKS Bombek SP3, Stowarzyszenie Nasz Wielbark, OSiR Malbork. 10 września około godziny 20 z parkingu OSiR przy ul Parkowej rozpocznie się przejazd na rolkach ulicami miasta po wyznaczonej trasie. Jest to cykl imprez organizowanych dla wszystkich miłośników aktywnego spędzania czasu wolnego - "Night Skating Pomorze - Edycja Malbork". Wcześniej przejazd był organizowany w Rumi i Gdańsku, teraz przy okazji turnieju na rolkach przyszedł czas na nasze miasto. W imprezie mogą wziąć udział wszyscy, którzy potrafią jeździć na rolkach lub wrotkach. Trasa to dwie pętle po 8 km rekreacyjnej jazdy (szczegóły, regulamin itp na fb nightskating pomorze edycja Malbork). Organizatorem jest Media Team Gdańsk,UKS Bombek SP3, OSiR Malbork. Zapraszamy zatem wszystkich na rolkowisko OSiR do kibicowania naszym zawodnikom w dniach 10/11 września a wieczorem 10 września na wspólny przejazd ulicami miasta Malborka dla wszystkich, udział jest całkowicie bezpłatny.

Hokej dla najmłodszych wspierają : Apteka Witaminka, Urząd Miasta Malborka,

OSiR, Stowarzyszenie Nasz Wielbark, nc+APF, Falken, Leier, Związek Plantatorów Buraka Cukrowego, Sieć Sklepów Sokół, Wobex, Rafał Mączkowski, TV Malbork, Radio Malbork, Bar BIS, McDonald's oraz Pralnia Eko Laguna, ASO Harasimowicz s.c,Rydwan, Sport Rebel Ruda Śląska  

 

Informacja: UKS Bombek SP3 Malbork

Dawid Bochon
Przejdź do komentarzy

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Hokej


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.